Юридична клініка КЕІ провела судові дебати
Юридична клініка КЕІ провела судові дебати

Студенти Юридичної клініки Криворізького економічного інституту ДВНЗ “Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана” взяли участь у судових дебатах “Moot court”. Ця подія стала новою для юридичної клініки та юридичного факультету навчального закладу.

Темою судових дебатів стала досить складна та суперечлива справа про довічне позбавлення волі.

Сторону захисту представили студенти 2 курсу, а сторону обвинувачення студенти 3 курсу, які здобули перемогу. Учасники та переможці були відзначені дипломами та подарунками.

Гостями дебатів стали студенти Донецького юридичного інституту, аби поділитися власним досвідом та отримати новий – від учасників.

“Такий формат дебатів є корисним, тому що у процесі розвивається критичне мислення та ораторські здібності, учасники вчаться глибоко досліджувати проблему та аргументувати власну позицію, що досить важливо для майбутніх правників. Разом з тим, такі заходи є чудовим підґрунтям для розвитку співпраці між університетами на рівні міста”, – зазначає Катерина Дацко, деканка юридичного факультету та керівниця юридичної клініки Криворізького економічного інституту.

Враженнями від участі поділилася Ганна Корчаловська, студентка юридичної клініки, яку визнали кращою спікеркою дебатів:

“Для мене цей захід був першим і хвилюючим. Тому, я досить серйозно віднеслася до підготовки. Moot court – надав можливість бути не лише глядачем, а й учасником судового процесу та відчути специфіку моєї майбутньої професії. Moot court став хорошим поштовхом для подальшої праці та вдосконалення. Я дуже вдячна організаторам заходу і сподіваюсь, що це не останній захід для нашого інституту”, – наголошує Ганна.

Юридична клініка КЕІ провела судові дебати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X