Юридична клініка УДФСУ розробила комп’ютерну гру з використання фінансових послуг

Навчально – практична лабораторія “Юридична клініка” Національного університету ДФС України презентує гру-стимулятор Safe Income Simulator.Юридична клініка УДФСУ розробила комп'ютерну гру з використання фінансових послуг

Метою цієї гри є розвинути навички розумного використання коштів та споживання фінансових послуг у гравця. У цій грі ви зможете навчитись керувати власним бюджетом, користуватись такими послугами як: страхування майна, кредитування, відкриття депозитного рахунку, а також ви зможете отримати навички як правильно співвідносити витрати на задоволення власних потреб та на розвиток бізнесу для примноження капіталу. Ці навички ви будете розвивати поступово з кожним етапом гри!

Тут ви зможете відчути реальні речі у віртуальній реальності, та отримавши нові знання перенести у реальний світ. Тож долучайтесь до цієї гри та опануй світ фінансових послуг, досягни вершини разом з нами! Гра працює на платформі ROBLOX і ви можете зіграти в неї за цим посиланням!

 

Ця діяльність здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проект USAID «Трансформація фінансового сектору».

Юридична клініка УДФСУ розробила комп’ютерну гру з використання фінансових послуг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X