Членкиня юридичної клініки “Захист” – учасниця ІV Літньої школи “ЮрФем”
Членкиня юридичної клініки “Захист” – учасниця ІV Літньої школи “ЮрФем”

Нещодавно за ініціативи Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» для студенток-юристок за такою самою назвою відбулася ІV Літня школа.

Членкиня юридичної клініки “Захист”, курсантка 4-го курсу навчально-наукового інституту № 1 НАВС капрал поліції Юлія Франчук стала однією з 30 студенток-юристок, яка виборола право брати участь у її роботі.

Впродовж трьох днів майбутні правозахисниці мали змогу долучитися до обговорення актуальних тем, набути навичок ведення переговорів й облаштування середовища, дружнього для жінки та спільноти. Також учасниці мали можливість розробити власні проєкти, представити їх для публічного обговорення і тим самим зробити перший крок щодо їх реалізації.

Студентки-юристки поглибили свої знання стосовно гендерної рівності, подолання усталених стереотипів, фемінізму, дискримінації та сексизму. Окрему увагу було приділено питанню захисту постраждалих від домашнього насильства та порядку притягнення домашніх кривдників до відповідальності.

Усі учасники мали змогу відвідати пізнавальні екскурсії та ознайомитися з багатою історією міста Львова.

Членкиня юридичної клініки "Захист" – учасниця ІV Літньої школи "ЮрФем"

По завершенню Літньої школи учасники отримали сертифікати, нові знання, які стануть у нагоді в професійній діяльності, а також незабутні враження та яскраві емоції.

Такі заходи є вкрай важливими як для майбутніх юристок, так і для правоохоронців, оскільки вони розвивають уже набуті професійні вміння та навички, отримані ними в закладах вищої освіти.

Членкиня юридичної клініки “Захист” – учасниця ІV Літньої школи “ЮрФем”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X