Юридична клініка Школи права УКУ розпочала проєкт “Захист прав споживачів та безкоштовна правова допомога споживачам фінансових послуг”
Юридична клініка Школи права УКУ розпочала проєкт “Захист прав споживачів та безкоштовна правова допомога споживачам фінансових послуг”

У січні 2020 р. Юридична клініка Школи права Українського католицького університету розпочала проєкт “Захист прав споживачів та безкоштовна правова допомога споживачам фінансових послуг” за підтримки Проект USAID “Трансформація фінансового сектору”, щоб допомогти своїм клієнтам розуміти, як правильно обрати фінансові продукти, користуватись ними та захищати себе у разі порушення прав.

Щоб досягнути цього, консультанти пропонують:

  •  Безкоштовні юридичні консультації для споживачів фінансових послуг

Якщо Ви маєте проблеми з фінансовими установами, Вас цікавить правова інформація щодо ваших прав як споживача фінансових послуг (маєте кредит, депозит і є пов’язані з ними труднощі) або маєте потребу в юридичному супроводі таких справ, – Ви можете отримати безкоштовну правову допомогу.

За посиланням є поради, як краще підготуватися до консультації, щоб вам могли допомогти максимально ефективно.

  • Тренінги для школярів

За результатами дослідження USAID “Фінансова грамотність: фінансова інклюзія та фінансовий добробут в Україні”, є значна прогалина у сфері фінансової грамотності громадян. І найвразливіша категорія населення – молодь 18-24 роки.

Саме тому консультанти проводять тренінги з фінансової грамотності для школярів Львівської області. За допомогою ігор та опитування (kahoot, mentimetr) розповідають школярам про важливість фінансового планування, фінансове шахрайство та права споживачів фінансових послуг.

  • Корисна інформація онлайн

Студенти підготували корисні відео та інфографіки, через які будуть розповідати, на які деталі потрібно звертати увагу, користуючись фінансовими послугами. Також поділяться алгоритмами дій у ситуаціях з порушення прав громадян, які трапляються найчастіше. А якщо Вам потрібна консультація – Ви завжди можете написати їм повідомлення або зателефонувати і домовитися про зустріч.

  •  Рекомендації для інших юридичних клінік України

За підсумками цього проекту в юридичній клініці Школи права УКУ сформують рекомендації з надання правової допомоги для споживачів фінансових послуг. Завдяки цьому можна буде безкоштовно отримати якісну допомогу в юридичних клініках України.

Якщо Ви маєте питання, пропозиції чи потребуєте консультації – пишіть на сторінку у FB або телефонуйте: (063) 479-75-76.

Ця діяльність здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».

Юридична клініка Школи права УКУ розпочала проєкт “Захист прав споживачів та безкоштовна правова допомога споживачам фінансових послуг”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X