Результати першого року роботи оновленої ЮК КЕІ
Результати першого року роботи оновленої ЮК КЕІ

За інерцією вищій освіті приписують повну зосередженість на теорії і те, що вона не заточена під практичне застосування. Проте час не стоїть на місці, і сьогодні студенти мають безліч можливостей здобути практичний досвід паралельно, а іноді – в комплексі з теоретичним навчанням. Так, студенти-юристи починають свій шлях у професію з юридичної клініки.

В Кривоірзькому економічному інституті ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана», у складі юридичного факультету, успішно функціонує юридична клініка (яка у 2017 році повністю оновила підходи до своєї роботи). Це місце, де зустрічаються інтереси студентів, які прагнуть здобути практичний досвід, і простих громадян, які потребують юридичної консультації.

Вважаємо, що юридична клініка це:

  • практичний досвід
  • саморозвиток
  • тимбілдинг
  • підтримка інтересів громадськості.

Зараз час канікул, однак команда ЮК Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», хоче поділитись результатами своєї роботи за рік та довести, що відродити юридичну клініку можливо за досить короткий час. Пропонуємо міні-звіт про нашу роботу, її результати та плани на майбутнє у вигляді інфографіки.

Долучайтесь до нас у Facebook https://www.facebook.com/groups/1607262132666855/?ref=bookmarks

Команда ЮК КЕІ

Результати першого року роботи оновленої ЮК КЕІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X