Щорічна Міжнародна науково-практична конференція пройшла у Миколаєві
Щорічна Міжнародна науково-практична конференція пройшла у Миколаєві

Х Міжнародна науково-практична конференція: “Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії та практики”, пройшла в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова. Щороку цей захід збирає все більше учасників, в тому числі і іноземних.

Декан факультету морського права Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Олег Дубинський зазначив, що такі науково-практичні конференції допомагають вирішувати нагальні питання. Адже юридичний супровід здійснюється в різних сферах бізнесу. За його словами, цікаво, що вирішення правових колізій часто науковці знаходять саме під час роботи над дослідженнями.
Розглядалися й проблемні питаня в діяльності юридичних клінік. Досліджуючи та обговорюючи їх, керівники, викладачі-куратори та персонал юридичної клініки мали змогу знайти шляхи вдосконалення та підвищення власної кваліфікації.

Саме з метою створення майданчику для обміну досвідом учасниками юридичного клінічного руху в рамках конференції була запроваджена секція «Безоплатна правова допомога в Україні. Основи юридичної клінічної практики».

Цього року під час роботи секції обговорювалися питання місця та функцій юридичних клінік в системі юридичної освіти і в системі безоплатної правової допомоги, цілей моніторингу юридичних клінік, проблем та перспектив безоплатної правової допомоги тощо.
Також в рамках роботи конференції був проведений студентський круглий стіл «Особливості національного державо- та правотворення очима студентів».

Перед студентами виступили:

директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Гнатуша, яка висвітлила основні напрямки розвитку системи безоплатної правової допомоги як основного механізму доступу до правосуддя

в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова про реформи в системі органів юстиції

адвокат Андрій Донець, який розповів про корпоративну соціальну відповідальність юриста, одним із елементів якої є на дання правової допомоги “Pro Bono”
Нагадуємо, що конференція проводиться щорічно і запроваджує хорошу практику розгляду питань, що стосуються розвитку юридичного клінічного руху.

 

Щорічна Міжнародна науково-практична конференція пройшла у Миколаєві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X