Дещо про інші методи навчання у ЮК “Pro bono” НУ ОА
Дещо про інші методи навчання у ЮК “Pro bono” НУ ОА

Юридична клініка “Pro bono” Національного Університету “Острозька академія” продовжує навчатися та переймати досвід у закордонних колег.

Консультанти ЮК мали змогу поспілкуватися та навчатися у професора Католицького Університету Любліна Ділейні Р. Свенсона  та переможця NCCC Польщі та учасника ICCC 2018 в Мастрихті, Алі.

Дещо про інші методи навчання у ЮК "Pro bono" НУ ОАПробонівці прослухали інтерактивну лекцію з курсу «Адвокація прав людини», який читає професор Свенсон. Клініцисти розбирали кейси та проводили moot court щодо цікавих та резонансних справ, які розглядалися судами США.

Алі провів для студентів тренінг, підчас якого розповів про свій досвід, як позитивний так і негативний,  про підготовку до змагань, дав такі необхідні «лайфхаки» для майбутніх учасників та учасниць змагань з консультування.

Заключним етапом стало проведення міні-олімпіади з консультування клієнтів між пробонівцями англійською мовою. Команди консультували клієнтів щодо питань, які виносились на ICCC цього року. Суддями виступили кураторка ЮК Марія Цип’ящук, професор Свенсон та Алі.

Загалом ці дні постійного брейн-шторму та вдосконалення іноземної мови з носіями мови пройшли надзвичайно плідно. Такий досвід є надзвичайно цікавим, веселим та інформативним. Дуже корисно поєднувати такі види праці разом із стандартними методами роботи та навчання в юридичних клініках.

 

Дещо про інші методи навчання у ЮК "Pro bono" НУ ОАДещо про інші методи навчання у ЮК "Pro bono" НУ ОАДещо про інші методи навчання у ЮК "Pro bono" НУ ОАДещо про інші методи навчання у ЮК "Pro bono" НУ ОА

 

Дещо про інші методи навчання у ЮК “Pro bono” НУ ОА
X