Тиждень права 2018 в юридичній клініці “Феміда” ДонДУУ
Тиждень права 2018 в юридичній клініці “Феміда” ДонДУУ

З нагоди «Тижня права» 13 грудня 2018 р. лаборант юридичної клініки «Феміда» Донецького державного університету управління Олійник Ангеліна разом зі студентами-клініцистами Сидоровою Анастасією, Пічахчи Веронікою, Макєєвою Дар’єю завітали до учнів сьомого класу загальноосвітньої школи № 64 з лекцією «Конституційні права неповнолітніх дітей в Україні».

Такі лекції вже традиційно проводяться студентами спеціальності «Право» у рамках правопросвітницької діяльності юридичної клініки «Феміда». Метою такої діяльності є формування правової свідомості як сукупності правових уявлень та підвищення правової культури неповнолітніх. У невимушеній обстановці школярі мали можливість поставити питання, що стосуються проблем реалізації прав людини у нашій державі, та на практичних прикладах, які підготували студенти, вчитися вирішувати такі проблеми.

Тиждень права 2018 в юридичній клініці "Феміда" ДонДУУ

Так, 14 грудня відбувся «День відкритих дверей ЮК «Феміда», де всі бажаючі змогли ознайомитися з особливостями та умовами діяльності юридичної клініки в Університеті. Після чого лаборант клініки Ангеліна Олійник для студентів 1 та 2 курсів спеціальності «Право» як для потенційних студентів-клініцистів за допомогою відео-презентації надала більш детальну інформацію щодо діяльності клініки та умов вступу до неї.

Особливістю консультування цього дня стало те, що громадяни, які звернулися до юридичної клініки за безоплатною правовою допомогою, змогли одразу ж отримати відповіді з найскладніших правових питань, оскільки для спільних консультувань були запрошені представники державних установ – партнерів клініки. До клініки завітали Осипова Тетяна Валентинівна – головний спеціаліст відділу призначення житлових субсидій Департаменту соціального захисту населення м. Маріуполя; Спицина Наталія Георгіївна – головний спеціаліст управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області; Олєйник Лариса Іванівна – старший державний виконавець Лівобережного відділу державної виконавчої служби м. Маріуполя Головного територіального управління юстиції у Донецькій області; Храмєєва Марина Ігорівна – спеціаліст цього ж відділу.

Громадяни змогли поставити запитання кваліфікованим фахівцям у галузі права та отримати ґрунтовні відповіді. Осіб цікавили питання щодо невиплати та перерахунку пенсій, зменшення розміру аліментів, оформлення спадщини, відмови у призначенні субсидії, зняття з місця реєстрації тощо.

«Тиждень права в ДонДУУ 2018» завершився. Цьогоріч підтримка заходів в рамках тижня права з боку громадських і державних організацій була неймовірною. Таке співробітництво в різних формах загалом сприятиме утвердженню позитивного образу права в Україні.

 

Тиждень права 2018 в юридичній клініці “Феміда” ДонДУУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X