Участь клініцистів у тренінговій сесії з особистого лідерства
Участь клініцистів у тренінговій сесії з особистого лідерства

16 листопада під час Першої конференції Української асоціації представниць правоохоронних органів студенти-консультанти юридичної клініки «Захист» ННІ №1 Карина Печора, Наталія Шиша та Катерина Трофименко відвідали тренінгові сесії, які включали важливі компоненти саморефлексії, що дає можливість учасникам зростати як професійно, так і особистісно.

Другий день з’їзду представниць та представників УАППО був присвячений професійному розвитку, де всі учасники заходу змогли покращити свої професійні знання та навички, поглибити розуміння щодо основних питань роботи та несення служби, включаючи психологічне здоров’я, співпрацю правоохоронних органів та громади, особисте лідерство.

Розпочався ранок з сесії від Анжели Воркман Старк, колишньої офіцерки Канадської Королевської кінної поліції на тему «Особисте лідерство». Продовжився день вивченням принципу «Рівний-рівному», на якому консультанти цієї програми розповіли про психологічне здоров’я в правоохоронній діяльності. «Здорова організація – це організація, де турбуються не тільки про фізичне здоров’я, а й психологічне», – наголосили під час тренінгової сесії.

До речі, нестандартний підхід до проведення конференції та тренінгів був дуже зручним, тому що не було емоційного навантаження, кожен під час тренінгів міг себе відчути комфортно. Курсантки виявили власну ініціативу та взяли участь у жвавій дискусії стосовно принципу «Рівний – рівному». І це не дивно, адже тема і проблема дуже близька працівникам і працівницям правоохоронних органів. «Наша робота – це стиль життя. Дуже складно переключатись після роботи на особисте життя». Нас дуже багато, ми різні, але проблеми на службі об’єднують нас!

Участь клініцистів у тренінговій сесії з особистого лідерства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X