Онлайн навчання з організації роботи юридичних клінік та викладання курсу «Правнича клініка»
Онлайн навчання з організації роботи юридичних клінік та викладання курсу «Правнича клініка»

Асоціація юридичних клінік України (АЮКУ) запрошує на онлайн навчання кураторів юридичних клінік та викладачів правничих шкіл, де ще немає юридичних клінік та / або не викладається курс “Правнича клініка”, але які хочуть більше дізнатися про організацію роботи юридичних клінік та викладання юридичного клінічного курсу в ЗВО. 

Навчання є частиною проєкту АЮКУ «Посилення спроможності юридичних клінік із забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану», що реалізується за підтримки Програми USAID «Справедливість для всіх». Воно спрямоване на професійний розвиток та вдосконалення навиків кураторів юридичних клінік, методичну та організаційну допомогу юридичним клінікам України, мотивування правничих шкіл впроваджувати курс «Правнича клініка» в навчальний план. 

Перші кроки на цьому шляху АЮКУ зробила ще у 2021 р., розробивши модельний силлабус з юридичної клінічної освіти, а також створивши Порадник із викладання навчального курсу «Правнича клініка» (або його аналогів).

Навчання буде організоване у спеціальні сесії й триватиме протягом квітня-травня на платформі Zoom. За результатами учасники отримають сертифікат про стажування / підвищення кваліфікації. 

Протягом навчання учасників очікують: 

  • 30 академічних годин навчання у формі онлайн активностей, вебінарів, дискусій з  іноземними та українськими експертами, групових та самостійних завдань; 
  • Методичні інсайти про організацію роботи ЮК та обговорення найгостріших питань, що сьогодні постають перед клініками; 
  • Інтенсивна робота над мʼякими навичками та вдосконалення розуміння, як їх прокачувати у клініцистів;
  • Можливість взяти участь у Міжнародному науковому форумі «Розвиток юридичної клінічної  науки і освіти: виклики та перспективи» 
  • Можливість безкоштовно опублікувати наукову статтю у науковому фаховому виданні 

До навчання можуть долучатися керівники юридичних клінік, а також усі зацікавлені у роботі юридичних клінік та запровадженні курсу «Правнича клініка» 

Щоб взяти участь в навчанні, необхідно до 11 квітня зареєструватися за посиланням 

До початку занять 12 квітня просимо учасників працювати Модельний силабус з дисципліни “Правнича клініка” та Порадник із викладання навчального курсу «Правнича клініка» (або його аналогів)Онлайн навчання з організації роботи юридичних клінік та викладання курсу «Правнича клініка»
X