Освітній дім прав людини в Чернігові шукає волонтерів на Освітній Фест з прав людини 2019
Освітній дім прав людини в Чернігові шукає волонтерів на Освітній Фест з прав людини 2019

Освітній дім прав людини в Чернігові запрошує всіх бажаючих провести своє літо не лише цікаво, але й корисно і долучитися до дуже цікавої події – Освітнього Фесту прав людини 2019! 

Для організації заходу потрібні активні вмотивовані та відповідальні люди, які готові п’ять-шість днів волонтерити протягом Фесту, який відбудеться 16 – 26 липня 2019 року у Освітньому Домі прав людини, поблизу Чернігова (с.Количівка).

Переваги волонтерства на Фесті:

– зустрічі з відомими та професійними правозахисниками і правозахисницями, потужні та змістовні майстер-класи, інші заходи;

– неймовірна атмосфера Освітнього Дому прав людини в Чернігові (його ще називають правозахисним Хогвартсом), а ще – Дім єднає друзів та однодумців!

– затишні вечори, цікаві дискусії, перегляд документального кіно про права людини, виставки, квести та екскурсії;

– нагода зустріти чудових людей і знайти більше друзів, не лише з усієї України, але й з-за кордону, а отже, попрактикувати свої мовні навички;

– і звісно ж – можливість дізнатися більше про власні права – права людини і те як їх захищати;

– по завершенню волонтери отримають сертифікати, практичні і красиві сувеніри та незабутні емоції й досвід!

Фестиваль буде організований за тематичними блоками:

– 16-18 липня 2019 року – права людини в школі;

– 18-21 липня 2019 року – робоча зустріч представників Мережі домів прав людини задля напрацювання проекту міжнародної молодіжної школи з прав людини;

– 19-20 липня 2019 року – робоча зустріч для адвокатів і суддів з числа випускників програм Української Гельсінської групи з прав людини та Освітнього дому прав людини на тему “Міжнародне право прав людини: сучасні виклики та загрози”;

– 21-23 липня 2019 року – інтеграція підходів прав людини в правопросвітній діяльності;

– 24-26 липня 2019 року – протидія катуванням через посилення громадського моніторингу місць несвободи: досвід правозахисних організацій.

Волонтери будуть залучені до наступних активностей:

1. Акредитація учасників фестивалю;

2. Допомога в організації харчування, логістики Фесту, реалізації сувенірної продукції;

3. Координування фестивальних локацій, в тому числі й під час виїзних заходів у м.Чернігів;

4. Гостьова служба;

5. Переклад під час неформального спілкування міжнародних експертів з національними учасниками Фесту.

Графік та конкретні функції волонтерів будуть узгоджені завчасно.

Волонтери запрошуються до участі у двох послідовних заїздах, при цьому кожен волонтер/ка зможе взяти участь лише в одному заїзді:

З 16 по 20 або з 21 по 26 липня 2019 року.

Оскільки під час першого заїзду передбачається участь іноземних експертів – вітається знання англійської мови.

Обов’язковою умовою участі відібраних волонтерів є сплата організаційного внеску у розмірі 300 грн. Внесок потрібно буде сплатити після отримання запрошення на фестиваль.

Організатори Освітнього Фесту покривають витрати на проїзд (в розмірі вартості квитка на автобус чи, потяг (вагон купе або Інтерсіті+ 2 класу), проживання та харчування.

Волонтери житимуть у Домі або хостелі. Також буде забезпечена опція проживання у наметах на території Дому (за бажанням учасників).

Планується, що для всіх волонтерів буде проведена орієнтаційна зустріч 15 липня, а також – спільна зустріч під час закриття Фесту – 26 липня 2019 року.

Отже, якщо Вам цікаво – реєструйтеся вже зараз! Але перед тим – розкажіть нам коротко у відео, чому саме вас зацікавив наш Фест? До речі, форму можна редагувати після надсилання, але не пізніше дедлайну для реєстрації – 01 червня 2019 року.

У випадку успішного відбору організатори зв’яжуться з вами після 9 червня 2019 року.

Якщо виникають запитання – телефонуйте або пишіть координаторці волонтерів Освітнього Фесту прав людини 2019 Марії Цип’ящук:097 703 48 55, mariia.tsypiashchuk@oa.edu.ua

Освітній дім прав людини в Чернігові шукає волонтерів на Освітній Фест з прав людини 2019
X