Підписано меморандум між ключовими провайдерами БПД

15 червня 2018 року Асоціація юридичних клінік України та Координаційний центр з надання правової допомоги, громадська спілка «Мережа правового розвитку», Українська Гельсінська спілка з прав людини, Українська фундація правової допомоги підписали меморандум про взаємодію у наданні правової допомоги громадянам України, іноземцям, особам без громадянства, біженцям та тим, хто потребує додаткового чи часткового захисту.

Від Асоціації підписантом виступив Голова Правління Віктор Янишен.

Документ створює підґрунтя для об’єднання потенціалу та ресурсів з боку усіх зацікавлених сторін для доступу до найякіснішої правової допомоги. Меморандум включив у себе такі аспекти : налагодження системного перенаправлення між всіма надавачами правової допомоги, уніфікація стандартів діяльності, розробка нових правових продуктів та послуг для громад. Також партнери сприятимуть залученню випускників юридичних вузів до роботи в центрах системи БПД.

меморандум

«Меморандум стане підґрунтям для розробки концепції, а згодом і запуску в Україні незалежного провайдера. Я сподіваюсь, що спільна робота дасть змогу зрозуміти, як буде виглядати надавач або спільнота надавачів правової допомоги в громаді, в регіоні, в Україні. До роботи ми залучимо максимальне коло зацікавлених осіб», – зауважив директор КЦ Олексій Бонюк.

Також він наголосив, що іншим важливим завданням є проведення моніторингів якості правової допомоги та розробка її стандартів і розширення доступу до БПД і проведення спільних заходів на базі правових клубів «PRAVOKATOR»

підписання.

меморандум

Наступна зустріч відбудеться наприкінці червня, бажання долучитися також висловила Всеукраїнська правозахисна організація «Юридична сотня».

Джерела інформації:  http://www.legalaid.gov.ua
https://www.facebook.com/

Підписано меморандум між ключовими провайдерами БПД
Scroll Up
X