Підсумки робочої зустрічі Правління+

Цієї суботи, 31-го серпня, у Києві на базі Правничої клініки НУ “Києво-Могилянська академія” відбулася робоча зустріч Правління+ Асоціації юридичних клінік України.

Модераторкою заходу виступила виконавча директорка Юлія Ломжець. Вона також презентувала проект «Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України», в рамках якого і відбулася ця зустріч. Зокрема, учасники обговорили основні питання, що стосуються проведення конкурсу ініціатив регіонального розвитку, а також загалом питання регіональних ініціатив та участі правління в них і пропозиції щодо фандрейзингу.

Голова Асоціації Андрій Галай разом з Юлією Ломжець також подискутували з учасниками на тему того, який орган працює ефективніше і є кращою моделлю управління: Правління чи Правління+. Під час дискусії бралися до уваги такі критерії: базові принципи управління, взаємодія, комунікація та проектний менеджмент. Наступним пунктом у плані робочої зустрічі було обговорення напрямів роботи Правління+ на 2019-2020 рр.

Правління+

Також важливим питанням заходу була підготовка до проведення З’їзду Асоціації, який відбудеться 4-5 жовтня у м. Біла Церква. Зокрема, обговорювалися питання програми, умов участі та реєстрації у З’їзді, діджиталізація документів та процесу голосування та прогрес підготовки.

Пізніше було презентовано новий формат моніторингів. З метою підвищення їх ефективності було вирішено надавати клінікам менторську підтримку для вирішення їх внутрішніх проблем.

Менеджерка з комунікаційного напрямку роботи Асоціації Марія Цип’ящук представила нову айдентику АЮКУ. Разом з членами Правління+ було погоджено нове лого та кольори. Також учасники заходу обговорили питання оновленого оперативного плану реалізації інфостратегії.

Насамкінець було проаналізовано стан виконання стратегічного плану на 2019 р. та заплановано наступну зустріч Правління+ на жовтень.

Проєкт.

Проект “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України” здійснюється за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Підсумки робочої зустрічі Правління+
Scroll Up
X