Півсправи зроблено: аналіз стану виконання стратегічного плану АЮКУ 2018-2019 за 2018 рік

“Ціль без плану – це просто мрія”. А тому ми не лише ставимо перед собою завдання, а й здійснюмо постійний трекінг нашої роботи над ними. Отож, представляємо вашій увазі аналіз стану виконання плану Комунікаційної стратегії АЮКУ 2018-2019

Аналіз виконання стратегічного плану АЮКУ за 2018 рік
аналіз стану виконання стратегічного плану

АНАЛІЗ СТАНУ ВИКОНАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ 2018-2020
ЗА 2018 РІК

1. Індикатор виконання завдань Стратегічного плану: Видання підручника «Основи юридичної клінічної практики» та навчально-методичного забезпечення до нього.
Авторами підготовлені розділи підручника. На даний час підготовлений текст потребує загального редагування та коригування.
Стан виконання: В процесі.
Пріоритет/корективи: Активізувати роботу з донорами (USAID, OBSE).

2. Індикатор виконання завдань Стратегічного плану: Щорічне проведення однієї школи для учасників юридичних клінік.
Влітку 2018 року, відбулась Літня школа для кураторів юридичних клінік України на тему: “Юридична клінічна освіта: сучасні вимоги стандартизації та актуальні виклики”. Ця Школа проходила з 5 по 8 липня в м. Вижниця, Чернівецької області. Востаннє, такого роду, повноцінна школа відбувалася 2014 року.
Стан виконання: Виконано.

3. Індикатор виконання завдань Стратегічного плану: Проведення трьох науково-практичних заходів з проблематики юридичної клінічної освіти з публікацією їх результатів.
У 2018 році відбулося два науково-практичні заходи, які частково охоплювали проблематику юридичної клінічної освіти, результати яких були опубліковані. 17-19 вересня 2018 року в рамках Х Міжнародної науково-практичної конференції “Становлення та розвиток правової держави в Україні: проблеми теорії та практики” (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв) пройшло засідання секції “Безоплатна правова допомога в Україні. Основи юридичної клінічної практики”.
5 жовтня 2018 року в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшла Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Безоплатна правова допомога в Україні: шляхи подальшого розвитку та модернізації».
Стан виконання: Виконано 67%
Пріоритет/корективи: Розробити критерії організації та проведення науково-практичних заходів з проблематики юридичної клінічної освіти

4. Індикатор виконання завдань Стратегічного плану: Затвердження нової редакції Стандартів АЮКУ.
Останніми роками в Конституцію та закони України внесені численні зміни які стосуються і реформування вищої школи, і порядку представництва громадян в судах. Відповідно до них виникла необхідність приведення Стандартів АЮКУ у відповідність до законодавства України.
Стан виконання: Не виконано.
Пріоритет/корективи: Привести редакцію Стандартів АЮКУ у відповідність до законодавства України, обговорити і затвердити її на З’їзді.

5. Індикатор виконання завдань Стратегічного плану: Проведення моніторингу 20-30 юридичних клінік.
Наразі, після пілотування моніторингу, у 2018 році було оцінено 11 (18%) від усіх юридичних клінік. Шість з них оцінено як юридичні клініки базового рівня, п’ять – як такі, що відповідають стандартам якості.
Стан виконання: Проведено моніторинг 11 юридичних клінік.
Пріоритет/корективи: Продовження моніторингів юридичних клінік.

6. Індикатор виконання завдань Стратегічного плану: Прийняття нової редакції Положення про юридичну клініку ЗВО.
Правлінням АЮКУ підготовлено текст Положення, який було узгоджено Асоціацією в форматі Правління+ та фахівцями Міністерства Юстиції України.
Стан виконання: Текст Положення підготовлений.
Пріоритет/корективи: Активізувати роботу з партнерами щодо ухвалення Положення МОНом та старту інформаційної кампанії з його впровадження.

7. Індикатор виконання завдань Стратегічного плану: Проведення заходу за участі керівництва ЗВО з питань впровадження юридичної клінічної освіти та її стандартів.
28 листопада 2018 р. на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулось експертне обговорення результатів моніторингів юридичних клінік (ЮК) закладів вищої освіти, до якого були залучені керівники трьох ЗВО, де у 2018 році були проведені моніторинги.
Стан виконання: Виконано.
Пріоритет/корективи: Проведення подібного заходу після затвердження нової редакції Положення про юридичну клініку ЗВО.

Півсправи зроблено: аналіз стану виконання стратегічного плану АЮКУ 2018-2019 за 2018 рік
Scroll Up
X