План розвитку юридичної клініки «Правова допомога» при СФХНУВС затверджено

Днями відбулась робоча зустріч Сергія Лукаша, директора Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ  Марини Василенко, куратора-викладача юридичної клініки «Правова допомога», що діє при вищому навчальному закладі, та Наталії Єсіної, правозахисниці, виконавчої директорки ГО «Північна правозахисна група».

Під час зустрічі було обговорено результати моніторингу на предмет дотримання Стандартів діяльності юридичних клінік, затверджених у 2014 році на Всеукраїнському з’їзді АЮКУ. Дослідження чотирьох напрямків роботи: організаційного, освітнього, консультаційного та правопопросвітнього проводилось з  16 по 18 жовтня 2019 року.

Під час робочої зустрічі затверджено план розвитку юридичної клініки, який складено відповідно до результатів моніторингу. Учасники зустрічі погодились, що певні здобутки в консультуванні громадян та правопросвітній роботі, які демонструє юридична клініка, досягнуті завдяки відданості роботі викладачів та ентузіазму активного студентства. Через це, в плані розвитку окрема увага приділяється більшій підтримці від керівництва закладу та партнерів клініки, адже за умови реалізації відповідних пунктів, показники діяльності будуть ще вищими. Відмітимо, що окремі пункти цього плану вже виконуються, так, приміром, було підготовлено та опубліковано першу спільну публікацію – юридичну консультацію на актуальну тему, яку підготували спільно студенти клініки та правозахисники ГО «Північна правозахисна група», їде робота над позитивними змінами та вдосконаленням діяльності клініки по іншим пунктам.

 

Матеріал підготувала Марія Цип’ящук

Фото: Марина Василенко

План розвитку юридичної клініки «Правова допомога» при СФХНУВС затверджено
Scroll Up
X