Порадник із викладання навчального курсу «Правнича клініка» (або його аналогів)
Порадник із викладання навчального курсу «Правнича клініка» (або його аналогів)

Порадник із викладання навчального курсу «Правнича клініка» (або його аналогів) сформовано на основі результатів дослідження “Аналіз та перелік ідентифікованих проблем та потреб у впровадженні у навчальний процес модельної навчальної програми дисципліни «Правнича клініка»”.

Порадник складається із трьох лаконічних блоків, які – як ми сподіваємося – дадуть конкретні відповіді на ключові питання та запити, що їх вдалося з’ясувати під час зазначеного дослідження.

Перші два блоки містять поради-кроки для тих, хто ще не розпочав викладання курсу “Правнича клініка”, але планує це зробити, та тих, хто вже його викладає.

  • У третьому блоці наведено згруповані посилання на корисні ресурси: ІT-інструменти та технологічні рішення, які може використовувати ЮК у своїй діяльності та під час викладання курсу
  • Методичні та розяснювальні матеріали, які можуть допомогти доповнити окремі блоки або й курс в цілому змістовно, практичними кейсами тощо.
  • У додатку до порадника наводено кілька фабул, які можна використовувати під час вивчення тем курсу, що пов’язані із інтерв’ювання та консультуванням клієнтів.

Авторка: Марія Цип’ящук, членкиня правління Громадської організації «Асоціація юридичних клінік України», експертка проєкту “Посилення спроможності юридичних клінік із забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану”, що реалізується ГО “АЮКУ” за підтримки Програми USAID в Україні “Справедливість для всіх”

Завантажити Порадник із викладання навчального курсу “Правнича клініка”

Ця публікація була здійснена за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх». Погляди авторів, викладені у цьому виданні, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.

Порадник із викладання навчального курсу «Правнича клініка» (або його аналогів)
X