Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму
Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму

На базі Освітнього дому прав людини в Чернігові на постійній основі проходять тренінги з підготовки моніторів Національного превентивного механізму (НПМ). В межах навчальної програми експерти розробили відповідний посібник.

Видання розкриває основні теми, що передбачені навчальною програмою і може використовуватись під час тренінгу, для самостійної підготовки та у якості довідкового матеріалу. Видання підготовлено громадською організацією “MART” в межах проєкту “Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини”, який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Підготовка видання здійснювалося у партнерстві з Секретаріатом Уповноваженого Верховної ради України з прав людинигромадською організацією “Україна без тортур”Центром Інформації про права людини, громадською спілкою “Освітній дім прав людини в Чернігові”, Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органівгромадською організацією “Експертний центр прав людини”.

Посилання на електронну версію посібника тут:
Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму

Національний превентивний механізм (НПМ) – це незалежний національний орган, спрямований на регулярний моніторинг місць несвободи (психіатричних закладів, дитячих будинків-інтернатів, геріатричних закладів, в’язниць, СІЗО тощо) для запобігання жорстокому поводженню з людьми, які там утримуються.

Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму
X