Практичне право: протидія насильству
Практичне право: протидія насильству

Практичне право: протидія насильству: Навчально-методичний посібник / О.Ф. Штанько, А.О. Галай, В.В. Стаднік та ін. / у заг. ред. О.Ф. Штанька. — Київ: Істина, 2004.— 315 с.

Навчально-методичний посібник «Практичне право: протидія насильству» зорієнтований на формування навчально-методичної бази громадських непідприємницьких товариств та навчально-виховних закладів для проведення правопросвітницької діяльності з молоддю.

Посібник містить повне забезпечення підготовки і викладання однойменного навчального курсу за запропонованою програмою або ж з творчим доопрацюванням може слугувати основою споріднених курсів або спеціально-юридичних тренінгів. Матеріали посібника можуть бути застосовані також для використання фрагментів сценаріїв занять при вивченні курсу «Основи правознавства».

Посібник заснований на досвіді правопросвітницької діяльності Юридичної клініки Київського юридичного інституту МВС України.

Це видання було здійснене за підтримки Асоціації американських правників/Правової ініціативи в Центральній Європі та Євразії (ABA/CEELI) та фінансової підтримки Агенції Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).
Думки, висловлені тут, належать авторам і необов’язково відображають точку зору USAID чи ABA/CEELI.
This material has been produced with financial support from USAID but does not necessarily reflect the views of USAID

Завантажити

Практичне право: протидія насильству
X