Провайдери БПД об’єднуються на одній інформаційній платформі “Правовий простір”

09 липня 2019 року представники Асоціації юридичних клінік України взяли участь у Другій робочій зустрічі стейкхолдерів БПД з питання стратегічного розвитку інформаційно-аналітичного порталу ‘Правовий простір’. Захід є частиною процесу узгодження концепції перезапуску вже відомої інформаційної платформи – порталу “Правовий простір”.

Раніше цей ресурс був переважно спрямований на осіб, які безпосередньо потребували правової інформації чи консультації. Наразі ідея полягає в тому, щоб перерорієнтувати його цільову адиторію на самих провайдерів правової допомоги і створити єдиний інформаційно-аналітичний майданчик для усіх провайдерів та стейкхолдерів БПД в Україні.

Провайдери.
БПД в Україні

Це не лише дасть змогу кожному провайдеру бути якісно і доступно представленим у інформаційному просторі, але й стане ресурсом стійкого експертного обміну, і – що найважливіше – сприятиме посиленню доступу до правосуддя в Україні та за кордоном.

Для громадян, які потребують правової допомоги буде значно легше зрозуміти, де саме і в який спосіб вони зможуть отримати саме ту правничу допомогу, якої вони потребують, адже передбачається, що портал буде містити зрозумілу та вичерпну інформацію про спеціалізацію того чи іншого надавача правової допомоги, його контакти тощо.

БПД.
Робоча зустріч.

Зустріч розпочала Наталія Бімбірайте, директорка ІРЦ “Правовий простір”, яка розповіла про концепцію реформування порталу, основні напрямки та очікуваний формат його функціонування, а також про результати першої робочої зустрічі, які відбулася кількома тижнями раніше.

За допомогою фасилітатора Руслана Бахтиєва, учасники та учасниці заходу впродовж трьох годин в групах та спільним обговоренням працювали над тим, який контент порталу може бути корисним та потрібним цільовим групам цього ресурсу, також розглядали питання навігації порталом й інші суміжні питання.

Загалом, окрім АЮКУ в зустрічі взяли представники Української Гельсінської спілки з прав людини, Мережі правового розвитку, Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”, ВГО “Юридична сотня”, Центру прав людини “Зміна”, Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правово обізнаності і, звісно ж – самого Інформаційного ресурсного центру “Правовий простір”. Також на зустрічі була присутня Ольга Гальченко, Координаторка Програми “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”, за підтримки якого й відбувається реалізація проекту в цілому.

Сподіваємося, що ця потрібна та змістовна ініціатива буде реалізована найближчим часом і Асоціації юридичних клінік України надзвичайно приємно бути частиною цього процесу.

Фото: Наталія Бімбірайте, Марія Цип’ящук

Провайдери БПД об’єднуються на одній інформаційній платформі “Правовий простір”
Scroll Up
X