Провайдери БПД обмінялися досвідом в адвокації
Провайдери БПД обмінялися досвідом в адвокації

31 травня в Києві представники організацій-провайдерів правової допомоги з усіх регіонів України спільно обговорили можливості адвокації права на доступ до безоплатної правової допомоги.

Зокрема, в ході одноденного тренінгу відбулися жваві дискусії між представниками центрів правової інформації та консультацій, юридичних клінік, інтеграторами, адвокатами, які надають безоплатну правову допомогу, та громадськими активістами.

Під час тренінгу учасники розглянули адвокаційні зусилля з точки зору їх необхідності в умовах суспільних змін, модерували сесію відомі правозахисники: письменниця й адвокат Лариса Денисенко та Зорян Кісь, координатор Міжнародної громадської організації «Дім свободи Україна». Від державної системи надання безоплатної правової допомоги виступив представник Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Гриб з презентацією моделі створення бюро правової допомоги в регіонах, зокрема, їхньої функції та ролі у реформі системи юстиції.

Жваве обговорення виникло під час сесії «Адвокація в дії», зокрема, в ході розгляду практичних аспектів аналізу зовнішнього та внутрішнього середовища, у якому здійснюється адвокаційна кампанія. Модерували дискусію pr-консультант Марина Говорухіна, менеджер проектів Української фундації правової допомоги Катерина Хільчевська та експерт Реанімаційного Пакету Реформ Марина Цапок.

Наприкінці тренінгу учасники обмінювалися досвідом успішних адвокаційних кампаній, визначали критерії успішності.

Тренінг відбувся завдяки співпраці Української фундації правової допомоги з Координаційним центром з надання правової допомоги, а також за підтримки програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Джерело iнформацiї: Українська Фундація Правової Допомоги

Провайдери БПД обмінялися досвідом в адвокації
X