Проведено V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Правоосвітницька діяльність юридичних клінік на базі вищих навчальних закладів».

Упродовж трьох днів кращі юристи країни обмінювалися накопиченим досвідом роботи юридичних клінік, спільно проаналізувати й узагальнити основні тенденції розвитку юридичної клінічної освіти в нашій державі. Свої наукові напрацювання фахівці представляли у двох тематичних секціях: «Юридична клініка як інноваційний напрямок розвитку правової освіти в Україні» та «Актуальні проблеми теорії і практики застосування галузевого законодавства за умови інтеграції до Європейського Союзу».

Окрім цього, у рамках конференції Асоціація юридичних клінік України  провела практичну сесію «Формування стандартної якості діяльності юридичних клінік: стратегічний план, моніторинг додержання Стандартів». Вона зібрала понад 20 керівників провідних юридичних клінік з усієї країни, зокрема: Києва, Білої Церкви, Дніпра, Кропивницького, Львова, Миколаєва, Одеси, Харкова, Северодонецька, Сум, Хмельницького та інших міст.

Правоосвітницька Конференція.

Серед запрошених гостей на пленарному засіданні сесії виступила міжнародний експерт, професор Католицького університету Америки Лея Уортом (Columbus School of Law). У своїй доповіді «Глобальний клінічний рух» науковець акцентувала увагу на нових світових стандартах та вимогах до акредитації закладів, які готують професійних правників.

Правоосвітницька Конференція.

Крім того, метою зібрання є вироблення інструменту оцінювання стандартної якості діяльності юридичних клінік України. За надану допомогу висловлюємо вдячність американському експерту та представникам USAID, ОБСЄ. Окрему подяку висловлюємо Ірині Іванків та Ашоту Агояну, які є не тільки наставниками, але і “двигунами” клінічного руху уже не один рік поспіль.

Правоосвітницька Конференція.

Партнерами конференції виступили Всеукраїнська благодійна організація «Українська Фундація Правової Допомоги», Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та координатор ОБСЄ в Україні.

Проведено V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Правоосвітницька діяльність юридичних клінік на базі вищих навчальних закладів».
X