Проєкт “UP”: Міжнародне студентське стажування

Сміливі ідеї мають право на реалізацію, адже юридична клінічна освіта – форма навчання, яка дозволяє застосовувати інноваційні методики, нестандартні рішення під час навчання праву, в той час як Асоціація юридичних клінік – спільнота, яка спроможна розвивати юридичну освіту через цікаве навчання майбутніх правників. Додати до цього міжнародне та національне партнерство і бажання юридичних клінік розвивати нові проєкти – отримуємо рецепт цікавих та ефективних заходів.

Проєкт “UP” є однією із сміливих ідей, символом якої є рух вверх та розвиток. Його мета – створити можливості для реалізації інноваційних методів викладання права, розвитку у студентів компетентностей, які необхідні сучасному юристу через вивчення трендових тем у праві.

В чому особливість проєкту “UP”?

Він поєднує навчання, прикладні дослідження живої практики та змагальний компонент. Тобто все, що люблять студенти юридичних клінік і що дозволяє їм бути кращими за інших.

Цього року проєкт розроблений для студентів і передбачає міжнародне студентське стажування, яке є частиною юридичного напряму ІІІ Міжнародного наукового конгресу III International Scientific Congress Society of Ambient Intelligence 2020 за темою “Відповідальний бізнес та права людини”.

 Метою стажування є:

  • сприяти розвитку в університетській спільноті розуміння відповідального та поважаючого права людини бізнесу;
  • залучення студентів юридичних клінік до практичних досліджень та розв’язання реальних кейсів такої тематики.

Вже проведений перший етап стажування (Національний – (написання юридичного есе та його публічна презентація), і ми з нетерпінням чекаємо завершення карантину, щоб провести найцікавіший етап –Міжнародний у м. Варшава (вирішення реальних правових кейсів, участь у майстер-класах та воркшопах).

Асоціація планує і надалі розвивати професійні стажування як для студентів, так і для викладачів юридичних клінік. Кожна юридична клініка – особистість, що вже доведено моніторингами АЮКУ. Реалізація цього проєкту дає можливість об’єднувати досвід і партнерство Асоціації та зусилля юридичних клінік, створюючи разом цікаві можливості для наших студентів, які завжди є серцем кожної ЮК.

Авторка:

Катерина Дацко, координаторка Міжнародного студентського стажування “UP”

Проєкт “UP”: Міжнародне студентське стажування
Scroll Up
X