Приєднуйся до навчального онлайн-спецпроекту «Угода про асоціацію Україна-ЄС»
Приєднуйся до  навчального онлайн-спецпроекту «Угода про асоціацію Україна-ЄС»

Нещодавно в Україні стартував навчальний онлайн-спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС». Він розроблений проектом «Громадська синергія» у співпраці з освітнім порталом EdEra.

Всього за 5 годин спецпроект допоможе розібратися у найбільш детальному таамбітному документі, який Євросоюз коли-небудь підписував з третьою країною. Завдяки курсу можнадізнатися про правову природу Угоди, їїсуть та ключові положення, як вонапрацює тавпливає на зміни в Україні.

Спецпроект складається з 24 лекцій та 5 інтерв’ю від українських експертів в сфері європейської політики і права, учасників переговорної команди на етапі укладання Угоди і посадовців, які відповідають за її виконання сьогодні.Вони доступно пояснюють складні речі зпрактичного досвіду.

Зареєструватися на проходженнянавчального спецпроекту вже можна за посиланням.

Перші лекції вже з’явилися на освітньому порталі EdEra і поступово виходитимуть до середини червня. Після реєстрації, ви отримуватимете сповіщення на пошту про нові лекції врамках курсу.

Теми навчального онлайн-спецпроекту:

  • Що таке Угода про асоціацію з ЄС?

Експерт: Роман Петров, д.ю.н.,професор, завідувач кафедриміжнародного і європейського праваНаУКМА, керівник кафедри ім. ЖанаМоне з права ЄС

  • Європейські стандарти для побудови України

Експерт: Роберт Хорольський, експерт зправа ЄС, радник юридичної фірми «ОМП»

  • Хто виконує Угоду про асоціацію?

Експерт: Світлана Куликова, експерт департаменту з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України

  • Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі

Експерт: Вероніка Мовчан, директор з наукової роботи, Інститут економічнихдосліджень та політичних консультацій

  • Державні закупівлі. ProZorro

Експерт: Олександра Бетлій, провіднийнауковий співробітник/координатор проектів, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

  • Конкуренція на ринку та державна допомога

Експерт: Ксенія Смирнова, д.ю.н., доцент кафедри порівняльного і європейськогоправа КНУ ім. Тараса Шевченка, експертпроектів ЄС з європейського права таУгоди про асоціацію

  • Сільське господарство

Експерт: Наталія Горін, к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин ЛНУ ім. Івана Франка

  • Охорона довкілля

Експерт: Наталія Андрусевич, голова правління Ресурсно-аналітичного центру«Суспільство і довкілля.

До кожного навчального блоку розроблені спеціальні конспекти і тести,які допоможуть слухачам кращезасвоїти отримані знання.

Для кого? Навчальний онлайн-спецпроект буде корисним для всіх громадських організацій та експертів,держслужбовців та вищих навчальнихзакладів, які працюють над виконанням Угоди про асоціацію, проводять інформаційно-просвітницькі кампанії, пишуть про європейську інтеграцію у ЗМІ або організовують тренінги/навчання.

Спецпроект створено за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» урамках проекту «Громадська синергія».
Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені у навчальному курсі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародногофонду «Відродження».

Приєднуйся до навчального онлайн-спецпроекту «Угода про асоціацію Україна-ЄС»
X