Реєстрація на Міжнародну Школу з прав людини для молодих активістів
Реєстрація на Міжнародну Школу з прав людини для молодих активістів

Асоціація юридичних клінік України запрошує подаватися до участі у Міжнародній Школі прав людини для молодих активістів, яку координує Освітній Дім прав людини в Чернігові за підтримки Фонду Домів прав людини. Школа об’єднає учасниць та учасників із шести країн. Перший етап (до завершення 2020 року) пройде онлайн. Найбільш активних запросять також і до особистої участі наступної весни або літа. Дедлайн для реєстрації – 7 жовтня 2020 року. 

А тепер детальніше: 

🔸Ви активний громадянин, який хоче робити світ кращим і не боїться нових викликів? Ви цікавитеся правами людини і стурбовані проблемами у Вашому суспільстві?
🔸А може Ви завжди мріяли попрацювати в громадській організації і збагатити своє резюме новим досвідом? Або хотіли познайомитися з такими ж активними і небайдужими людьми з інших країн?
🔶Тоді Ви саме той, хто може стати студентом Міжнародної Школи з Прав Людини для молоді! 🙋🏼🙋🏼♂️
🍀Мережа Домів прав людини в партнерстві з Домом прав людини в Чернігові запрошують взяти участь в освітній програмі з прав людини, пройти стажування на базі одного з Домів і приєднатися до мережі активної молоді з більш ніж 6 країн! 🙌🏻
⭐️ Протягом двох з половиною місяців з 12 жовтня по 25 грудня 2020 року біля 60 молодих правозахисників з України, Білорусі, Росії, Грузії, Вірменії та Сербії візьмуть участь в інтенсивному онлайн-курсі з прав людини на базі платформи ILIA Online 📚👩🏼 💻. Участь в цьому курсі переконає вас, що і онлайн навчання може бути надзвичайно цікавим і мега корисним!
Що таке Міжнародна Школа з Прав Людини:
🔆 Міжнародна школа – це унікальна платформа для доступу до неформальної освіти, яка дає можливість посилити спроможності правозахисних організацій і встановити неформальні зв’язки між молоддю з різних країн, готової діяти на захист прав людини.
🔆 Після проходження освітнього курсу учасники з 6 країн-учасниць отримають необхідні знання та знайомства для проведення подальших кампаній щодо захисту прав людини. Більш того, школа посилить шанси молодих правозахисників співпрацювати з Домами прав людини в якості волонтерів або навіть працівників.
🔆Більше інформації про молодіжну школу буде опубліковано на сторінці – https://cutt.ly/0fCwaSN
Що Ви отримаєте від участі в Міжнародній Школі:
✅Загальне розуміння того, що таке права людини і чим вони відрізняються від всіх інших прав;
✅Глубокое розуміння контексту прав людини в як мінімум шести країнах Європи
✅Навички вирішувати кейси, пов’язані з ситуацією в вашій країні;
✅Можливість задавати питання і отримувати фідбек;
✅Знання, де можна отримати якісну та доступну освіту з прав людини і як застосувати ці вміння на практиці;
✅Доступ до платформи для взаємодії з активістами з різних країн в рамках практичних спільних дій в інформаційних кампаніях із захисту правозахисників;
✅Крім того, найбільш талановиті і мотивовані випускники курсу зможуть співпрацювати з правозахисними організаціями. Маючи необхідні знання, випускники стають ефективними державними службовцями та лідерами думок у правозахисній сфері.
Ви можете стати студентом/студенткою школи, якщо:
🔸Вам від 18 до 30 років;
🔸Ви живете в одній з наступних країн: Україна, Білорусь, Росія, Грузія, Вірменія, Сербія;
🔸Ви вільно володієте англійською або російською мовою (а краще обома);
🔸Вас цікавить тема захисту прав людини на різних рівнях;
🔸Можливо Ви є або хотіли б стати волонтером / активістом правозахисної організації, займатися діями на захист громадських інтересів і \ або правозахисною освітою;
🔸Ви готові присвятити час для роботи та участі в курсі, а також спілкуванню з наставниками, експертами та іншими студентами.
Очікується, що учасники проекту не тільки матимуть різноманітний досвід у громадській діяльності та базові знання в області прав людини, але також будуть сильно мотивовані дізнатися більше.
❗️Де подати заявку: https://forms.gle/Awv3c9uXqxijJKmSA
❗️Дедлайн: 7 жовтня 2020 року
Результати відбору: до 10 жовтня
🙌🏻Найбільш мотивовані і активні учасники, які успішно завершать онлайн-школу, зможуть взяти участь в офлайн сесії влітку 2021 (в умовах сприятливої ​​епідеміологічної ситуації для міжнародних подорожей) 😄. Для успішного завершення курсу учасникам необхідно відвідувати вебінари, брати в них активну участь і успішно проходити тестування після кожного етапу.
Як буде проходити навчання:
👨🏼💻Навчання буде проходити на базі платформи ILIA Online і курсу з прав людини, а також через живі вебінари 1-2 рази в тиждень. Учні будуть отримувати багато ресурсної інформації для самостійного ознайомлення (тексти, відео, кіно та ін), а також проходити тести для самоперевірки📆.
Тривалість школи:
🔸З 12 жовтня по 25 грудня 2020 року.
❗️Участь є безкоштовною, але відбір в Школу проводитиметься на конкурсній основі.
❗️Як подати заявку: заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/Awv3c9uXqxijJKmSA
❗️Дедлайн: 7 жовтня
Результати відбору: протягом двох тижнів
Слідкуйте за оновленою інформацією на нашій офіційній сторінці! – https://cutt.ly/0fCwaSN
🔹Проведення школи стало можливим завдяки підтримці Human Rights House Foundation. Школа проводиться в партнерстві з Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv, Дом прав человека – Воронеж, Human Rights House Tbilisi • თბილისის ადამიანის უფლებათა სახლი, Human Rights House Yerevan, Kuća ljudskih prava Beograd / Human Rights House Belgrade and Вясна. Правы чалавека ў Беларусі / Viasna. Human rights in Belarus.
Реєстрація на Міжнародну Школу з прав людини для молодих активістів
X