Реєстрація на Олімпіаду юридичних клінік України з консультування клієнтів 2018 вже зовсім скоро!

Шановні представники юридичних клінік України!

З великою приємністю повідомляємо, що з 2 по 4 березня 2018 року в м. Ірпінь (Київської області) на базі Університету державної фіскальної служби, який було обрано на конкурсній основі, відбудеться Олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів, 2018.
До участі в Олімпіаді буде відібрано перші 20 юридичних клінік, які пройдуть реєстрацію. Реєстрація, а також матеріали Олімпіади будуть відкриті не пізніше 9 лютого 2018 року і опубліковані сайті Асоціації юридичних клінік України, а також на сторінці Асоціації у Facebook.
Нагадуємо, що метою Олімпіади юридичних клінік з консультування клієнтів є підвищення рівня знань та майстерності студентів-правників, при здійсненні професійної юридичної діяльності, розвитку аналітичних та комунікативних навиків у роботі з клієнтами.
За своєю формою ці змагання імітують процес інтерв’ювання та консультування в юридичному офісі за участю двох практикуючих юристів та клієнта, роль якого виконує запрошений актор. Оцінюють учасників колегії журі, до складу яких входять юристи, адвокати провідних юридичних фірм України, куратори юридичних клінік, спеціалісти та експерти у сфері консультування.
Участь в Олімпіаді бере команда у складі двох студентів-консультантів юридичної клініки України. Від однієї юридичної клініки може брати участь лише одна команда.
Команда-переможець отримує можливість взяти участь у Міжнародному раунді Змагань з консультування клієнтів імені Брауна-Мостена, який у 2018 році проходитиме з 11 по 14 квітня в Університеті Маастрихту, Нідерланди.
Темою змагань 2018 є: “Договори: помилки та інші підстави невиконання зобов’язань.”
Витрати, пов’язані із участю в Олімпіаді покриваються за рахунок організаторів. Олімпіада проводиться Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві із Українською Фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Про більш детальні умови участі буде повідомлено після 9-го лютого 2018 року.

Реєстрація на Олімпіаду юридичних клінік України з консультування клієнтів 2018 вже зовсім скоро!