Робоча зустріч зі створення посібнику з «Основ юридичної клінічної практики»

На базі Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 22 жовтня проведено зустріч членів правління Асоціації юридичних клінік України.

Наша зустріч стала можливою за сприяння представника Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Ірини Іванків.

На зустрічі керівників юридичних клінік нашої Асоціації було розкрито напрямки майбутньої діяльності. Зокрема, створення унікального для України посібника з «Основ юридичної клінічної практики», який став можливим за активної співпраці представника Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Ірини Іванків, та Асоціації юридичних клінік України. Цей посібник буде вміщувати у собі найкращий досвід провідних юридичних клінік України за останні 20 років існування. Він покликаний уніфікувати діяльність юридичних клінік у країні та полегшити діяльність нових членів нашого співтовариства. Вперше в Україні буде створено посібник такого масштабу для юридичних клінік.

 

Також, на зустрічі було підбито перші підсумки роботи за стратегічним планом діяльності Асоціації юридичних клінік України на 2016-2018 роки, одним із найважливіших пунктів якого було включення юридичних клінік у навчальний процес ВНЗ. А також учасники заходу не оминули своєю увагою й аналіз запущеного нещодавно сайту Асоціації юридичних клінік України.

День був надзвичайно насиченим та наповненим конструктивними ідеями. Всі учасники заходу від’їхали з низкою завдань та натхненням до їх активного виконання.

Робоча зустріч зі створення посібнику з «Основ юридичної клінічної практики»
X