Розпочалася перша практична програма посилення правової спроможності, АЮКУ активно долучається

Вчора у Києві розпочалася перша практична програма посилення правової спроможності, яка реалізується Українською школою практичних знань у сфері доступу до правосуддя.

Юлія Матвєєва, менеджерка з розвитку освітнього компоненту Асоціації про захід: “Це був вражаючий фестиваль усіх небайдужих до необхідності надання БПД, допомоги вразливим групам населення. Вражає географія: представники з Молдови, Грузії, Аргентини і, звичайно – України. Вражає також справжнє уболівання за покращення доступу до правової допомоги учасників. Кілька слів про них. Вони пройшли конкурсний відбір для участі у школі та самі можуть бути тренерами і вчителями з багатьох питань, однак усіх привело до по-літньому привітного Києва невтомне бажання робити зміни на покращення захисту прав людини у своїх країнах і переймати досвід інших”.

Сьогодні ж під час спільної панельної дискусії “Практики, які дозволили розширити можливості доступу українців до правосуддя: що вийшло?”, яку модерувала Лариса Денисенко, менеджерка з комунікаційного розвитку Асоціації юридичних клінік України Марія Цип’ящук презентувала досвід українських юридичних клінік із впровадження Street Law (‘Практичного права’) .
Також про позитивні правопросвітні практики
Розповідали партнери із всеукраїнської програми Я МАЮ ПРАВОУкраїнська фундація правової допомогиWikiLegalAid (WLA)Мережа правового розвитку та Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv

Окрім того, учасники з п’ятьох країн в інтерактивний спосіб шукають відповіді на складні питання про систему доступу до правосуддя та її вдосконалення, вирішують захоплюючі завдання під час #MarshmellowChallenge і працюють з канадськими експертами Chris Bentley та Nafis Ahmed над дизайном мислення.

Організатори Програми – Міністерство юстиції УкраїниКоординаційний центр з надання правової допомогиУкраїнська фундація правової допомогиМережа правового розвиткуАсоціація Юридичних Клінік України – АЮКУ за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” та Проект “Доступна та якісна правова допомога в Україні”.

Photo credits: Ukrainian Access to Justice School of Practice

Розпочалася перша практична програма посилення правової спроможності, АЮКУ активно долучається
Scroll Up
X