Розроблені проекти нового стратегічного плану та комунікаційної стратегії асоціації юридичних клінік України

17-18 березня 2018 року під Києвом найактивніші учасники юридичного клінічного руху України працювали над оновленням Стратегічного плану Асоціації юридичних клінік України, а також створенням абсолютно нового, але дуже важливого документу для діяльності будь-якої організації – Комунікаційної стратегії.

Робота у форматі Правління+ дала очевидні результати. За два дні учасники сесії створили проекти нового Стратегічного плану та Стратегії із комунікації до закінчення 2020 року. Після фіналізації документів, вони будуть запропоновані для публічного обговорення серед членів Асоціації, під час якого кожна юридична клініка зможе запропонувати власні ідеї та бачення щодо вдосконалення стратегій. А вже до кінця весни ми матимемо остаточні затверджені документи.

Своїми враженнями ділиться модераторка напряму стратегічного планування, членкиня Правління АЮКУ, завідувачка Юридичної клініки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Юлія Ломжець: “Хочу подякувати колегам за активну участь в розробці проекту нового стратегічного плану АЮКУ. Під час палких дискусій та обговорень нам вдалося визначити основні стратегічні цілі та пріоритети розвитку Асоціації. Дуже важливим було проведення SWOT аналізу, який дозволив виявити наші сильні і слабкі сторони, загрози розвитку і, відповідно, нові можливості юридичного клінічного руху. А найголовніше, ми маємо результат – проект нового стратегічного плану, який найближчим часом буде представлений для обговорення”.

У свою чергу, Комунікаційна стратегія спрямована на розвиток трьох ключових рівнів – комунікації Асоціації з юридичними клініками, юридичних клінік між собою та представників юридичного клінічного руху із зовнішніми партнерами, впізнаваності Асоціації в українському та закордонному правовому просторі. Серед заходів стратегії планується створити бек-енд сайту АЮКУ – внутрішньої комунікаційної платформи для обміну досвідом, історіями успіху між юридичними клініками нашої спільноти. Своєрідною мрією цієї першої комунікаційної стратегії є розробка та впровадження бренд буку Асоціації.

Найцікавіше те, що наші стратегії – це не просто написані документи, а ресурс для впровадження величезної кількості цікавих заходів та ініціатив, формування та впровадження нашого корпоративного унікального стилю і багато інших практичних активностей. Тож вже найближчим часом ми закликатимемо вас до активної участі в реалізації запланованого.

Директор ВБО “Українська фундація правової допомоги”, партнера Асоціації юридичних клінік в проведенні цього та інших заходів, Микола Сіома про важливість сесій зі стратегічного планування зазначає наступне: “Кожній організації необхідно вміти знаходити час для стратегування. Таке, на перший погляд, тривіальне завдання по силам лише спроможним організаціям, які прагнуть бачити своє майбутнє осмислено. Стратегування Асоціації юридичних клінік – обдуманий давноочікуваний крок, який має завданням розуміння своєї ролі кожному члену мережі юридичних клінік. Зосередившись на спільній місії, візії і завданнях спільнота юридичних клінік зможе підвищити рівень практично орієнтованої юридичної освіти і суттєво допомогти суспільству у правовій допомозі”

Сесії із розроблення Стратегічного плану розвитку та Комунікаційної стратегії проводилися в рамках реалізації проекту “Розвиток інституційної спроможності Асоціації / мережі юридичних клінік України” у партнерстві із ВБО “Українська фундація правової допомоги” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Розроблені проекти нового стратегічного плану та комунікаційної стратегії асоціації юридичних клінік України
Scroll Up
X