Рєстрацію для Олімпіади юридичних клінік з консультування клієнтів 2018 відкрито!

Шановні представники юридичних клінік України!

З великою приємністю повідомляємо, що з 2 по 4 березня 2018 року в м. Ірпінь (Київської області) на базі Університету державної фіскальної служби України відбудеться Олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів, 2018.

Реєстрацію для участі в Олімпіаді, якої багато з вас так чекали – відкрито! Звертаємо вашу увагу на те, що заявки будуть прийматись протягом тижня до 16 лютого 2018 року.

До участі в Олімпіаді буде відібрано перші 20 юридичних клінік, які пройдуть реєстрацію. Для того, аби зареєструвати свою команду для участі в Олімпіаді, потрібно заповнити форму за цим посиланням: https://goo.gl/forms/Rz5EQhEMubJiCRLr1

Також запрошуємо вас долучитися до події у Facebook для того, аби найпершими дізнаватися про останні новини щодо організаційних питань, детальних умов участі тощо.

Окрім того, з кожним роком організатори Олімпіади намагаються вдосконалити умови та підняти рівень проведення змагань. Тому, з урахуванням ваших побажань та практики проведення конкурсу у попередні роки, до Правил проведення Олімпіади внесено зміни та значно оптимізовано.

Нагадуємо, що темою цьогорічної Олімпіади є: “Договори: помилки та інші підстави невиконання зобов’язань.”, а Участь в Олімпіаді бере команда у складі двох студентів-консультантів юридичної клініки України. Від однієї юридичної клініки може брати участь лише одна команда.
Команда-переможець отримує можливість взяти участь у Міжнародному раунді Змагань з консультування клієнтів імені Брауна-Мостена, який у 2018 році проходитиме з 11 по 14 квітня в Університеті Маастрихту, Нідерланди.

Офіційні фабули Олімпіади, Правла проведення та Критерії оцінювання Ви зможете завантажити вкінці цього повідомлення.

Витрати, пов’язані із участю в Олімпіаді, а саме: триразове харчування, проживання та підтверджені витрати на проїзд членів команди (2 особи) та тренера, покриваються за рахунок організаторів. Олімпіада проводиться Асоціацією юридичних клінік України за фінансової підтримки Української Фундації правової допомоги та Міжнародного фонду «Відродження».

Якщо у Вас виникли запитання, можете звернутись за цією електронною адресою:
lc.usfsu@gmail.com
або безпосередньо до координатора Олімпіади Шолкової Тетяни Борисівни:
0 (50) 906 78 30
0 (93) 112 36 83
чи студентського координатора НПЛ «Юридична клініка» УДФСУ Слободянюк Вікторії:
0 (66) 730 03 45

Стежте за оновленням інформації на нашому сайті та у групі АЮКУ на Facebook.

Бажаємо успіху!!!

Фабули Олімпіади 2018. Final

Критерії оцінювання. Олімпіада 2018

Правила. Олімпіада з консультування 2018 ОстаточніКритерії оцінювання. Олімпіада 2018

Рєстрацію для Олімпіади юридичних клінік з консультування клієнтів 2018 відкрито!
X