Співпраця з Міністерством юстиції України

08 листопада 2017 року Асоціація юридичних клінік України підписала меморандум про співробітництво з Міністерством юстиції України. Основним напрямом нашого співробітництва буде реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Тому, колеги, долучаємося до співпраці з територіальними управліннями юстиції.

співпраця.

Міністерство юстиції в особі Гії Гецадзе, яке давно нас підтримувало, виступило ініціатором підписання меморандуму про співпрацю з нашою Асоціацією. Сьогодні відбулась довгоочікувана церемонія підписання меморандуму.

В ході зустрічі нас прийшли підтримати наші давні друзі-партнери з USAID – Ашот Агаян із керівником програми Девідом Воном, що нам особливо приємно, від Координатора проектів ОБСЄ в Україні – Ірина Іванків, Фундації правової допомоги – Микола Сіома. Відбулось приємне спілкування, навіть певне стратегічне планування щодо подальшої співпраці по реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!», підготовці нового проекту положення про юридичну клініку ВНЗ та щодо інших питань. Особливої подяки заслуговують співробітники Міністерства юстиції України Роман Усенко та Міністерства освіти і науки України Петро Васюник.

меморандум.

Хочемо додати, що юридичні клініки отримують ще більше визнання і популяризацію не тільки серед студентства та населення, але й серед міністерств.

Співпраця з Міністерством юстиції України
Scroll Up
X