Старт моніторингу юридичних клінік. Анонс відбору учасників тренінгу моніторів ти юридичних клінік для моніторингу

В Україні діє від 60 (точні дані Асоціації) до 100 (деякі дослідження) юридичних клінік. Проте – чи? та як? вони діють, давно залишалося питаннями з приблизними відповідями.

Найближчим часом давно обіцяний моніторинг діяльності юридичних клінік розпочнеться. Це стало можливим завдяки зусиллям Асоціації юридичних клінік Україні, що бути підтримані партнерами і донорами: Українською фундацією правової допомоги, Міжнародним фондом “Відродження” та програмою “Нове правосуддя” USAID.

Ця програма передбачає проведення вже у найближчі місяці серії моніторингових візитів до українських юрклінік з метою надання практичної допомоги у діяльності та комунікації. Моніторинги передбачаються колегіальні, доброзичливі і результативні. Кожна юридична клініка після моніторингу отримає об’єктивну оцінку власного потенціалу та управлінських практик, а також конкретні поради – як діяти краще.

Наших моніторингів не треба боятися, адже саме представники Асоціації, вихідці і керівники юридичних клінік з двадцятилітньою історією зможуть найкраще допомогти і порадити. Ми звісно не можемо одним махом відвідати і оцінити всі юридичні клініки, але в перспективі – прийдемо до кожного.

Моніторинги будуть проводитись безкоштовно для закладу вищої освіти. Аналогічно, участь моніторів у їх проведенні буде компенсуватися і винагороджуватися. До числа моніторингової команди будуть належати члени правління Асоціації, керівники юридичних клінік, а також представники партнерських громадських і/чи державних організацій.

Моніторинги передбачатимуть:
– зустрічі з керівництвом вишу (факультету)
– безпосередню роботу у приміщенні юридичної клініки з документами, спілкування з керівництвом та персоналом
– добровільну демонстрацію прийому клієнтів та правопросвітніх занять
– проведення публічного заходу на базі юридичної клініки (вишу) за результатами проведення моніторингу.

Кожний моніторинг триватиме три дні.

Тому зараз проводимо одночасно зголошення на проведення моніторингів у Ваших юридичних клініках та відбір учасників на тренінг для проведення моніторингу.

Будь-ласка заходьте за посиланнями на реєстраційні онлайн-форми і долучайтеся:
1. Реєстрація юридичної клініки для моніторингу
2. Реєстрація учасників тренінгу, які будуть залучатися в якості моніторів з числа представників юридичних клінік
3. Реєстрація учасників тренінгу, які будуть залучатися в якості моніторів з числа представників партнерських інституцій

Реєстрація продовжена до 11 березня 2018 року, однак часу вже зовсім небагато – тож, не зволікайте!

Також долучаємо документ в якому викладений Інструмент оцінювання стандартної якості АЮКУ 2017

Виникають питання – контактуйте: as.lc.ukraine@gmail.com

 

Старт моніторингу юридичних клінік. Анонс відбору учасників тренінгу моніторів ти юридичних клінік для моніторингу
Scroll Up
X