Стратегування АЮКУ

Асоціація юридичних клінік України запрошує активних учасників юридичного клінічного руху в України взяти участь у стратегічній сесії.

Долучайтеся до наздвичайно важливої складової діяльності Асоціації юридичних клінік України та розвитку національного клінічного руху в цілому, а саме – до сесії із планування стратегічного розвитку Асоціації у форматі Правління+.

Дата проведення: 30 жовтня – 1 листопада 2020

Місце проведення: Хата – Майстерня (с. Бабин, Івано – Франківська обл.)

Під час зустрічі буде обговорено Стратегічний план розвитку Асоціації на наступний період та Комунікаційну стратегію. Спільно з учасниками визначимо бачення розвитку Асоціації юридичних клінік України та напрацюємо ідеї щодо ключових напрямків діяльності організації і способів їх втілення. Окрім цього, розробимо SWOT – аналіз Асоціації: визначимо сильні та слабкі сторони, а також можливості, що відкриваються при реалізації проєктів, та загрози, пов’язані з їх впровадженням.

Реєстрація – forms.gle/oFyJRzoY1M3XvmWC8

Дедлайн реєстрації: 23:59 год 14 жовтня 2020 року

За результатами реєстрації буде відібрано 10 активних учасників. Про результати відбору учасники будуть повідомлені на зазначні електронні скриньки 15 жовтня.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання, харчування, кава-паузи та роздаткові матеріали.

Стратегування АЮКУ
X