Тренінг «Комунікація в діяльності юридичних клінік»: підсумки

Асоціація юидичних клінік України реалізовуючи свою Комунікаційну стратегію на 2018-2020 рр.  провела дводенний тренінг для юридичних кінік, який проходив 14-15 березня у м. Рівне.

Спікерами заходу були Олена Чудінович, комунікаційниця ГО «Громадянська мережа ОПОРА» в Рівненській області та Марія Цип’ящук, менеджерка з комунікаційного розвитку Асоціації юридичних клінік України. Вони розповіли про те, як правильно писати тексти для медіа, грамотно вести соціальні мережі своїх юрклінік та використовувати інформаційні ресурси АЮКУ, також  учасники дізналися про культуру ділового листування та про корисні інструменти для створення цікавого контенту.

Для участі організатори відібрали 12 представників ЮК з різних університетів України.

Тренінг передбачав багато інтерактиву, командної роботи  та практичних завдань: представники ЮК публікували пости в соціальних мережах своїх клінік, готували анонси, релізи та консультації, вчилися завантажувати публікації на сайт Асоціації, а також наприкінці занять кожен сформував власний ліст побажань та пропозицій щодо змін в архітектурі сайту АЮКУ.

Всі учасники отримали доступ до інформаційних джерел, які були використані під час тренінгу, і зможуть поділитися набутими знаннями та навичками у своїй клініці та з колегами.

Захід був організований  Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з ВБО «Всеукраїнська фундація правової допомоги» та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Тренінг «Комунікація в діяльності юридичних клінік»: підсумки
X