Тренінг «Комунікація в діяльності юридичних клінік»: підсумки

Представники 12 юридичних клінік з різних університетів України навчалися писати якісні тексти для медіа, ефективно працювати у софціальних мережах та використовувати інформаційні ресурси АЮКУ і свої власні.

Асоціація юидичних клінік України реалізовуючи свою Комунікаційну стратегію на 2018-2020 рр.  провела дводенний тренінг для юридичних кінік, який проходив 14-15 березня у м. Рівне.

Спікерами заходу були Олена Чудінович, комунікаційниця ГО «Громадянська мережа ОПОРА» в Рівненській області та Марія Цип’ящук, менеджерка з комунікаційного розвитку Асоціації юридичних клінік України. Окрім роботи із та у медіа, учасники також дізналися про культуру ділового листування й корисні інструменти для створення цікавого контенту.

Тренінг передбачав багато інтерактиву, командної роботи  та практичних завдань: представники ЮК публікували пости в соціальних мережах своїх клінік, готували анонси, релізи та консультації, вчилися завантажувати публікації на сайт Асоціації, а також наприкінці занять кожен сформував власний ліст побажань та пропозицій щодо змін в архітектурі сайту АЮКУ.

Всі учасники отримали доступ до інформаційних джерел, які були використані під час тренінгу, і зможуть поділитися набутими знаннями та навичками у своїй клініці та з колегами.

 

Захід організований  Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з ВБО «Всеукраїнська фундація правової допомоги» та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Тренінг «Комунікація в діяльності юридичних клінік»: підсумки
Scroll Up
X