Тренінг з комунікації АЮКУ

Дводенний Тренінг із комунікації відбудеться 14-15 березня 2019 року в м. Рівному.
Захід буде присвячений питанням роботи з комунікаційними ресурсами Асоціації юридичних клінік України та їх використання для популяризації своєї ЮК. Також учасники дізнаються формулу написання цікавих текстів та топ-10 порад із ефективної комунікації для юридичної клініки

До участі запрошуються співробітники юрклініки або ті, хто фактично працює із комунікаційними інструментами своєї ЮК: наповненням сторінок у соц.мережах, заповненням новин та консультацій на сайті АЮКУ, написанням публікацій та новинних матеріалів – тощо.
Максимальна кількість учасників – 12 людей. Учасників буде відібрано на основі заповнених реєстраційних форм.

Подати заявку можна до 14.00 10 березня 2019 року. Про результати відбору апліканти дізнаються не пізніше 11 березня 2019 р.

Організатори забезпечують поселення у двохмісних номерах, харчування (2 обіди, вечеря), відшкодовують витрати на проїзд (в межах вартості квитка на потяг – купе, Інтерсіті 2 кл. або автобусу, або витрати на пальне – в зазначених межах).

Програма та логістичні деталі будуть надіслані відібраним учасникам/учасницям разом із повідомленням про участь на зазначену в анкеті електронну скриньку.

Контактна особа: Марія Цип’ящук – +38 097 703 48 55, 067 363 41 31, as.lc.ukraine@gmail.com

Тренінг організований Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з ВБО “Українська фундація правової допомоги”, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках реалізації проекту “Розвиток інституційної спроможності Асоціації/мережі юридичних клінік України”.

Тренінг з комунікації АЮКУ
Scroll Up
X