Тренінговий комплекс: Доступно про медіацію
Тренінговий комплекс: Доступно про медіацію

Це комплекс містить матеріали тренінгу з медіації, а також – кілька різних буклетів про медіацію, які можна використовувати як роздаткові матеріали для різних цільових аудиторій.

Тренінг та матеріалиє результатом співпраці чотирьох юридчиних клінік: юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Університету Короля Данила; “Феміда” Прикарпатського факультету Національного університету внутрішніх справ; Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, які разом реалізовували, впродовж жовтня 2019 р. – квітня 2020 р., регіональний проєкт “Юридичні клініки – агенти популяризації медіації, як способу вирішення спору” . 

Особливість цих матеріалів у тому, що їх можна затосовувати як для навчання студентів-клінічистів, так і – як частину правопросвітньої діяльності – тобто, для роботи клініцистів з іншими цільовими групами.

Тренінговий комплекс можна завантажити тут.

Буклети з медіації: 1,2,3

таБуклет про медіацію

Регіональна ініціатива “Юридичні клініки – агенти популяризації медіації як способу вирішення спорів”,  впроваджується юридичною клінікою юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у партнерстві з юридичними клініками Університету Короля Данила, Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ, Прикарпатського університету імені Василя Стефаника,  в межах проекту “Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України”, що здійснюється Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Тренінговий комплекс: Доступно про медіацію
X