Турнір із консультування клієнтів для майбутніх правників
Турнір із консультування клієнтів для майбутніх правників

Асоціація юридичних клінік України за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні організовує Турнір із консультування клієнтів 2023, присвячений Міжнародному дню боротьби з корупцією та 20-річчю Конвенції ООН проти корупції. 

Турнір відбудеться 14-15 грудня офлайн на базі Львівського державного університету внутрішніх справ (м. Львів). Тема турніру «Протидія корупції, захист прав викривачів: актуальні для України виклики». Змагання спрямовані на розвиток у майбутніх правників навичок інтервʼювання клієнтів, дотримання принципів професійної етики та вміння надавати клієнтам первинну консультацію із питань, повʼязаних із протидією корупції. 

На кожному етапі турніру команди проводитимуть інтерв’ювання у новій справі та надаватимуть консультацію клієнту, роль якого виконуватимуть запрошені актори. Турнір проводитиметься українською мовою у три тури. З правилами турніру можна ознайомитися тут. Критерії оцінювання можна знайти за цим покликанням. Крім того, для підготовки до Турніру команди можуть орієнтуватися на фабули справ, що будуть розглядатися на Турнірі. 

Запрошуємо до участі команди юридичних клінік у складі двох учасників/-ць та тренера/-ки. Як виняток реєструватися можуть студенти/-ки правничих факультетів, де не створені юридичні клініки. У процесі відбору перевага надаватиметься командам із юридичних клінік. Від однієї юридичної клініки/правничої школи, при якій не створена ЮК, допускається одна команда. 

Щоб взяти участь у турнірі, необхідно подати заявку, заповнивши форму та прикріпивши до неї коротке відео (до 10 хвилин) із записом першого етапу роботи консультантів із клієнтом: його зустріч, пояснення умов, визначення мети консультації (до початку етапу вільної розповіді клієнта). Під час завантаження відео необхідно надати доступ до його перегляду (за посиланням). Дедлайн подачі заявок: 22 листопада 2023 р. 

Щоб зрозуміти, як відбуваються ці змагання, рекомендуємо переглянути відео одного з фіналів Олімпіади юридичних клінік України з консультування клієнтів

За результатами оцінки відео організаційний комітет обере 12 команд, які візьмуть участь у турнірі. Підтвердження або відмову в участі зареєстровані команди отримають на зазначені у реєстраційній анкеті електронні адреси не пізніше 30 листопада 2023 р. 

Організатори забезпечують учасниць та учасників харчуванням і проживанням. Студентам не зі Львова також компенсують проїзд.  

Турнір із консультування клієнтів організовує Асоціація юридичних клінік України за сприяння ПРООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.Турнір із консультування клієнтів для майбутніх правників
X