Українські клініцисти на польській конференції юридичних клінік

25-27 листопада 2016 року делегація юридичної клініки Тернопільського національного економічного університету (декан юридичного факультету Сергій Банах, викладач-куратор, завідувач кафедри Сергій Гречанюк, директор юридичної клініки Ірина Юркевич) взяла участь у ХХVI загальнонаціональній польській конференції юридичних клінік на тему: «Університетські юридичні клініки в очікуванні нових викликів».

Конференція проходила в місті Жешув (Республіка Польща) на базі Вищої школи права та адміністрації за організаційної підтримки Фонду університетських юридичних клінік та юридичного клінічного бюро «Клініка права».

Під час конференції вченими, які займаються дослідженнями проблем правничої освіти та керівниками клінік права провідних вузів Польщі були обговорені актуальні питання впровадження таємниці надання правових послуг; поширення інформації та реклами діяльності юридичних клінік в межах університету та поза межами навчального закладу, а також клінічного навчання в межах навчальних освітніх програм.

Учасники конференції взяли участь у тренінгах на тему: «Автопрезентація юридичних клінік» та «Оцінка роботи керівника юридичної клініки».

Українська делегація презентувала діяльність юридичної клініки ТНЕУ, відвідала Студентське бюро «Клініка права» та Підкарпатський центр криміналістики, кримінології і судової медицини Вищої школи права і адміністрації в м. Жешуві.

Коментар виконавчого директора АЮКУ доктора юридичних наук Андрія Галая: “Керівники вишів, які розуміють потребу розвиватись і самопрезентуватись; активні юридичні клініки, які вміють показати свою важливість, в сучасних умовах мають все більше способів відвідати міжнародні заходи юридичних клінік. На цю конференцію могли потрапити представники будь-якої юридичної клініки, отримавши від АЮКУ рекомендацію. Умови таких рекомендацій прості: впевненість, що делегат представляє ефективну юридичну клініку та зможе бути співрозмовником із іноземною юрклінічною спільнотою. Оголошень про подібні заходи і зараз вистачає, живіть сьогодні, не чекайте “радянських” рознарядок. Додам, наша співпраця з польськими партнерами має всі можливості стати системною і ми над цим працюємо. Далі буде.

Українські клініцисти на польській конференції юридичних клінік
Scroll Up
X