ВІДБІР ДЛЯ УЧАСТІ У СЕРТИФІКАТНІЙ ПРОГРАМІ «ПРАКТИЧНИЙ КУРС З ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА (ПРАВОВЛАДДЯ)» 2019 – 2020
ВІДБІР ДЛЯ УЧАСТІ У СЕРТИФІКАТНІЙ ПРОГРАМІ «ПРАКТИЧНИЙ КУРС З ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА (ПРАВОВЛАДДЯ)» 2019 – 2020
ТоНаціональний юридичний університет імені Ярослава Мудрого у співпраці з Університетом Південної Кароліни (США) за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» оголошує про черговий відбір 30 учасників сертифікатної програми з верховенства права.

Програма розрахована на суддів, прокурорів, адвокатів та інших юристів-практиків, в тому числі, зі сфери державного управління, а також магістрантів/аспірантів правничих закладів вищої освіти.

Метою програми є удосконалення навичок застосування верховенства права на практиці. До її реалізації будуть залучені українські й американські викладачі та експерти.

Місце проведення програми – місто Харків. Робочі мови програми: українська/англійська (синхронний переклад буде забезпечено).

Графік програми:

  • 21–25 жовтня 2019 року – перший етап програми;
  • 18–22 листопада 2019 року – другий етап програми;
  • 25 листопада – 25 грудня 2019 року – підготовка випускної роботи;
  • 25 грудня 2019 року – 21 лютого 2020 року – переклад і перевірка випускних робіт;
  • 12-13 березня 2020 року – презентація випускних робіт, вручення сертифікатів, урочистий захід.

За умови успішного проходження програми (відвідання усіх занять та виконання передбачених завдань) учасникам видається спільний сертифікат українського та американського університетів.

Відбір здійснюватиметься на підставі оцінки аплікаційної форми, поданої кандидатами на участь у навчальній програмі, а також з урахуванням регіонального представництва, професійного досвіду та з забезпеченням гендерного балансу.

Особам, які бажають взяти участь у відборі, необхідно до 23:59 4 вересня 2019 рокунадіслати заповнену аплікаційну форму у форматі Microsoft Word за електронною адресою: rolprogram@new-justice.com. Завантажити форму можна тут.

Заявки будуть розглянуті до 20 вересня 2019 року. Результати відбору будуть опубліковані на сайтах www.nlu.edu.ua та www.newjustice.org.ua 23 вересня 2019 року.

Учасники програми будуть забезпечені роздатковими тематичними матеріалами та харчуванням. Слухачі з інших міст будуть забезпечені житлом.

Від учасників очікується, що вони самостійно покриють транспортні витрати до/з Харкова. У виключних випадках організатори можуть відшкодувати транспортні витрати. Потреба у такому відшкодуванні повинна бути належно обґрунтована в аплікаційній формі.

Особам з інвалідністю забезпечуються умови для участі у програмі.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою: rolprogram@new-justice.com

 

ВІДБІР ДЛЯ УЧАСТІ У СЕРТИФІКАТНІЙ ПРОГРАМІ «ПРАКТИЧНИЙ КУРС З ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА (ПРАВОВЛАДДЯ)» 2019 – 2020
X