Восток SOS запрошує на “Фестиваль думок”, який проходитиме з 31 серпня по 6 вересня.
Восток SOS запрошує на “Фестиваль думок”, який проходитиме з 31 серпня по 6 вересня.

Наші колеги з громадської правозахисної організації “Восток SOS” запрошують усіх бажаючих долучитися до найбільшої правозахисної події осені 2020 – “Фестивалю думок”. З 31 серпня по 4 вересня можна буде долучитися до онлайн-дискусій. 5 вересня Фестиваль думок завітає до Сєвєродонецька на площу Перемоги, а 6-го плануються виїзні дискусії на лисичанському Гранд-Каньоні.

Детальніше читайте далі:

31 серпня – 6 вересня на Луганщині відбудеться вже четвертий Фестиваль думок від Восток SOS. За 3 останні роки фестиваль зібрав близько 200 лідерів думок та професіоналів своєї справи з кількох європейських країн, понад 2000 слухачів, та відкрив для Сєвєродонецька теми, які тут ніколи не звучали відкрито. ⠀

Відповіддю на нові життєві реалії стане змішаний формат: цього року фестиваль проходитиме як офлайн, так і онлайн. Тому до нього можна буде долучитися навіть не виходячи з дому, а на “живих” локаціях організатори забезпечать всі необхідні умови, аби учасники почувалися комфортно й безпечно. 

З програмою Фестивалю можна ознайомитися за посиланням

Що таке Фестиваль думок?

Безпечний і комфортний простір для конструктивних розмов на складні теми у пошуках спільних рішень. Фестиваль думок — це про комунікацію, знаходження спільного та кращого один для одного — навіть якщо ви маєте різні думки. ⠀

Як проходитиме фестиваль?

З 31 серпня по 4 вересня можна буде долучитися до онлайн-дискусій. 5 вересня Фестиваль думок завітає до Сєвєродонецька на площу Перемоги, а 6-го плануються виїзні дискусії на лисичанському Гранд-Каньоні.

 

Які теми фестивалю та для кого вони будуть цікавими?

Ми прагнемо максимально урізноманітнити нашу програму, аби фестиваль був цікавим для широкого кола людей. Так, тут можна буде почути про екологію, місцеві вибори, права людини, дистанційне навчання, особливості роботи під час пандемії та багато іншого. Об’єднає ці теми актуальність, злободенність та їх важливість для життя громади. 

Чекаємо на Фестивалі думок 2020 кожного й кожну, хто прагне говорити про те, що болить, всіх, кому відгукуються нагальні для суспільства теми, всіх, хто прагне свіжих вражень після тривалого карантину. 

 

Підписуйтеся на сторінки фестивалю у соцмережах: Facebook / Instagram

Долучайтеся, слухайте та висловлюйтеся: https://bit.ly/opinionfestival2020

 

З усіма питаннями можна звертатися до:

Юлії Красільникової, координаторки Фестивалю думок (096 596 57 86, krasilnikova@vostok-sos.org) 

Маргарити Чернишової, комунікаційної менеджерки (050 764 55 99, t.me/margocherny)

 

Фестиваль відбувається за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Посольства Естонської Республіки в Україні.

Восток SOS запрошує на “Фестиваль думок”, який проходитиме з 31 серпня по 6 вересня.
X