Встигніть зареєструватися на Літню школу з конституційного права
Встигніть зареєструватися на Літню школу з конституційного права

Координатор проектів ОБСЄ в Україні з радістю відкриває конкурс заявок на Літню школу з конституційного права, яка відбудеться з 14 по 16 серпня 2019 року.

До участі в літній школі запрошуються викладачі права; заявки будуть розглянуті на конкурсній основі. Всі апліканти повинні заповнити Гугл форму до 10 червня 2019 року включно.

Успішним кандидатам з інших міст буде відшкодовано витрати на проїзд до та з місця проведення Літньої школи в Івано-Франківській області. Проживання та харчування забезпечуються організаторами. Успішні кандидати будуть додатково поінформовані про точне місце проведення та інші деталі Літньої школи.

Цей захід організовується в рамках проекту «Удосконалення юридичної освіти та освіти з прав людини», спрямованого на створення необхідних умов для зміцнення спроможності викладачів права викладати юридичні дисципліни. Викладачів права будуть тренувати з навчання майбутніх юристів поваги, захисту і підтримки прав людини, а також підтримки належного функціонування механізмів захисту прав людини. Учасники матимуть можливість ознайомитися з новими методиками викладання у світлі нових підходів до розуміння прав людини, інститутів публічного управління та сучасних тенденцій розвитку конституціоналізму.

Встигніть зареєструватися на Літню школу з конституційного права
X