Як оцінювати корупційні ризики в закладі вищої освіти: АЮКУ запрошує на навчання антикорупційних уповноважених
Як оцінювати корупційні ризики в закладі вищої освіти: АЮКУ запрошує на навчання антикорупційних уповноважених

Асоціація юридичних клінік України запрошує антикорупційних уповноважених українських закладів вищої освіти взяти участь у навчанні за програмою «Управління корупційними ризиками». Спираючись на новітні стандарти та найкращі світові практики у сфері антикорупції, експерти АЮКУ розробили програму, яка допоможе посилити навички антикорупційних уповноважених щодо проведення оцінки корупційних ризиків та розробки заходів для їх мінімізації.  

Українська вища освіта останніми роками зробила важливі кроки щодо активізації антикорупційної політики та формування доброчесного академічного середовища. Більшість ЗВО прийняли свої антикорупційні програми, впровадили посаду антикорупційного уповноваженого тощо. На часі – перетворення цих формальних інструментів на цілісну й ефективну систему антикорупційного комплаєнсу. 

Щоб допомогти антикорупційним уповноваженим професійно розвиватися, орієнтуватися в існуючих антикорупційних стандартах й розуміти зсередини систему управління корупційними ризиками, експерти АЮКУ розробили навчальну програму «Управління корупційними ризиками». 

Під час навчання учасники отримають знання та навички, необхідні для  проведення оцінки корупційних ризиків, а також зосередяться на ключових питаннях цього процесу: 

  • Яку методологію треба використовувати при оцінці корупційних ризиків 
  • В чому полягає особливість дослідження середовища ЗВО 
  • Які бізнес-процеси відбуваються в ЗВО та як оцінити ризики у кожному з цих  процесів 
  • Хто бере участь в оцінці корупційних ризиків ЗВО та які їх завдання
  • Як розробити  заходи мінімізації корупційних ризиків 

 Учасників тренінгу очікує вичерпна інформація та поради від експерта у сфері антикорупції, покрокові інструкції щодо проведення оцінки корупційних ризиків, робота з кейсами та практичні завдання. 

Для участі у навчанні необхідно заповнити форму реєстрації 

Навчання відбудеться в онлайн форматі (платформа ZOOM) 28, 29 та 30 березня 2023 року.

Тривалість навчання: 11.00 -15.00.

Навчання проводиться в межах проєкту “Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика”, який реалізується Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія».

Як оцінювати корупційні ризики в закладі вищої освіти: АЮКУ запрошує на навчання антикорупційних уповноважених
X