Якість юридичної клініки не вимірюється кількістю років її існування: результати моніторингу в Чернівцях

Завершено перший моніторинг з організаційною підтримкою Програми USAID «Нове правосуддя».

моніторинг.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича був обраний як завжди – за спільною згодою. Команда з числа чаклунів з Асоціації та партнерських інституцій розпочала роботу зустріччю з деканом, проф. Петром Пацурківським.

Було досліджено всі напрями роботи юридичної клініки.

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

15 червня оголошено результат – досить високі і чесні 74% якості.

За кожним напрямом виставлено не просто сухий показник оцінки – рекомендації детально формують план дій з розвитку. Так само багато було виділено новаційного місцевого досвіду. Цікаво – читайте звіт.

Повернімося до заголовку, що ми хотіли ним сказати? Юридична клініка у Чернівецькому національному університеті була фактично утворена заново лише півтори роки тому. І за цей час продемонструвала високий результат та гарні інноваційні практики.

Висновок: для ефективної юрклініки важливо мати працездатну думаючу ініціативну команду і керівника, що дивиться в майбутнє. І зовсім трішки часу.

«Моніторинг юридичної клініки є перш за все унікальною можливістю отримати рекомендації та додаткову «порцію» мотивації. Дякуємо за прекрасну ініціативу Асоціації юридичних клінік України!», –  підсумувала Ірина Романюк

Автор публікації: Андрій Галай

Якість юридичної клініки не вимірюється кількістю років її існування: результати моніторингу в Чернівцях
X