ЮрПомічник – чат бот для переміщених українців
ЮрПомічник - чат бот для переміщених українців

Чат бот, який допоможе переміщеним українцям отримати безкоштовну правову допомогу в Україні та за кордоном

Асоціація юридичних клінік України (АЮКУ) за підтримки програми USAID «Справедливість для всіх» ініціювала проєкт «Посилення спроможності юридичних клінік із забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану». В його межах юридичні клініки надають безкоштовні юридичні консультації для українців, які були вимушені покинути домівки через війну. До проєкту залучені українські та іноземні юридичні клініки з Німеччини, Польщі, Чехії, Італії.  

ЮрПомічник – це чат бот, який допомагає записатися на консультацію до юридичних клінік. Це не штучний інтелект, а радше місток, який проведе вас до консультантів юридичних клінік. 

Як це працює: 

  • Ви звертаєтесь до чат боту й записуєтеся на консультацію; 
  • Надаєте коротку інформацію про свою проблему;
  • Вашу справу передають в одну з найближчих юридичних клінік, де консультанти розглянуть її й нададуть правову консультацію у зручній для вас формі.

Важливо: інформація, яку ви надаєте – конфіденційна і не поширюється публічно – вона доступна тільки юрклінікам та менеджерам, які керують цією системою. 

Також ми створили публічну базу із алгоритмами дій та корисними посиланнями для переміщених українців  . База формується на основі вже опрацьованих звернень й постійно оновлюється. 

ЮрПомічник – чат бот для переміщених українців
X