Юридична практика. Основи ефективного консультування
Юридична практика. Основи ефективного консультування

Самолюк Василь, Фурманчук Олег, Зінчук Дарія. Юридична практика: основи ефективного консультування: Навчально-методичний посібник. – Острог. Видавництво Національного університету “Острозька академія”, 2006.– 128 с.

Навчально-методичний посібник “Юридична практика” спрямований на набуття студентами юридичних факультетів практичних навичок та вмінь. Зокрема, збору інформації у справі, аналізу справи, вироблення позиції у справі, консультування клієнта, документування діяльності та етика юридичної практики.

Видання має на меті ознайомити студента зі змістом і структурою навчальної дисципліни, допомогти студенту здобути навички формування документів правового характеру відповідно до нормативних вимог щодо їх форми і змісту та враховуючи кращі практики складання процесуальних документів, а також навчити практичним умінням і професійній відповідальності студентів-юристів

Книга буде корисна для організаторів вищої юридичної освіти в Україні, діячів юридичного клінічного руху, викладачів і студентів закладів вищої освіти.

Завантажити

Юридична практика. Основи ефективного консультування
X