Юридичні клініки на порядку денному на конференції у Брюсселі

Міжнародна асоціація «Адвокати без кордонів» проводить міжнародну конференцію «Lawyering for change» яка буде проходити з 30 листопада по 1 грудня 2016 року в місті Брюссель, Бельгія. На ній зберуться практики з більш ніж 15 країн із декількох континентів світу. Вони поділяться своїм досвідом з метою вирішення суспільних проблем. Зокрема, забезпечити зв’язок людей, які шукають справедливості з правосуддям, а також втілити права людей у реальність.

На заході буде розглянута поточна проблематична ситуація у сфері доступу до правосуддя мільйонів людей в обох півкулях нашого світу, а також обговорена роль юристів і громадянського суспільства у цьому контексті.

Окрему увагу буде приділено юридичним клінікам, оскільки саме вони є перехідною ланкою між юридичною освітою та покращенням доступу до правосуддя. Серед виступаючих будуть представники клінічного руху США, Таїланду, Уганди та Сінгапуру.

Членський внесок складає 80 євро за два дні конференції або 50 євро за кожний із днів. Подальшу інформацію дивіться на сайті Міжнародної асоціації «Адвокати без кордонів»: http://www.asf.be/lawyering-for-change-conference

Юридичні клініки на порядку денному на конференції у Брюсселі
Scroll Up
X