Юридичні клініки налагоджують самостійну співпрацю з партнерами

28 березня 2018 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Львівській області відбувся круглий стіл із представниками трьох юридичних клінік міста Львова. Під час заходу обговорювалися шляхи співпраці органів юстиції та юридичних клінік у сфері правової просвіти та захисту громадян.

Юридичні клініки Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського національного університету ім. Івана Франка та Українського католицького університету були представлені їхніми керівниками – Романом Андрусишиним, Наталею Гриценко та Христиною Ковцун.

Результатом круглого столу стало підписання меморандумів про співпрацю між управлінням юстиції та юридичними клініками Львівського державного університету внутрішніх справ та ЛНУ ім. І.Франка.

Подібні меморандуми мають на меті об’єднання зусиль, спрямованих на надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги.

Сподіваємося, ця подія стане початком реальної та ефективної взаємодії органів юстиції у Львівській області та юридичних клінік та органів юстиції, сприятиме проведенню численних корисних та цікавих заходів і посиленню інституційної спроможності юридичного клінічного руху в цілому.

Закликаємо й інші клініки ділитися своїм позитивним досвідом!

 

 

Юридичні клініки налагоджують самостійну співпрацю з партнерами
Scroll Up
X