З 1 по 12 серпня у Чернігові відбудеться Освітній фест прав людини — 2020
З 1 по 12 серпня у Чернігові відбудеться Освітній фест прав людини — 2020

Наші колеги із Освітнього дому прав людини запрошують на супер-цікаву правозахисну подію, яка відбудеться вже у серпні 2020 року!

#Разом_в_Домі_і_вДома

Не пропустіть найцікавішу правозахисну подію цього літа!

З 1 по 12 серпня у Чернігові відбудеться Освітній фест прав людини — 2020.

З великою радістю анонсуємо подію, на яку чимало з вас вже давно чекали! Цьогоріч вже втретє #Дім З великою радістю анонсуємо подію літа, на яку чимало з вас вже давно чекали! Цьогоріч вже вчетверте #Разом_в_Домі_і_вДома зберуться друзі та однодумці на Освітньому Фесті Прав Людини – 2020.

Ми запрошуємо активних та небайдужих громадян/-ок, правозахисників/-ць, освітян, активістів/-ок, волонтерів/-ок, ініціативних лідерів/-ок та усіх зацікавлених людей взяти участь в наших тематичних блоках. Цього року їх 5. У двох з них можна буде взяти участь на базі Освітнього дому прав людини, заповнивши аплікаційну форму. Більшість подій усіх тематичних блоків будуть також доступні онлайн у форматі відео-конференцій.

Учасники/-ці, які відвідають фестиваль безпосередньо матимуть унікальну можливість провести три незабутні дні в колі відомих правозахисників/-ць та експертів/-ок у сфері прав людини, обмінятися досвідом, та відпочити на природі серед тиші та гармонії. Адже ідеєю фестивалю є не просто просувати права людини, а й робити це цікаво, творчо, по-літньому та разом.

Цьогоріч ми розширили формат роботи і тому учасники/-ці зможуть взяти участь і в заходах онлайн. Тепер ми будемо більш доступними і відчути частинку атмосфери Фесту можна через екрани ваших моніторів.

Спікерами/-ками Фесту будуть відомі й досвідчені правозахисники/-ці, активісти/-ки та інші гості з унікальним досвідом, про який ви зможете дізнатися як у ході офіційної програми, так і під час неформального спілкування.

Запрошення на Фест на сайті Дому

Група Facebook Дому

Сторінка Фесту

Де? Безпосередня участь у подіях на базі Освітнього дому прав людини (село Количівка, Чернігівська обл.)

Участь онлайн – відео-конференції (пропозиції реєструватися будуть з’являтися на Facebook сторінці Освітнього дому прав людини).

Коли і як взяти участь?

В окремих блоках можна взяти участь безпосередньо, приїхавши в Дім, але також до більшості  майстер-класів та дискусій є можливість долучитися онлайн.

 З 1 по 12 серпня 2020 року заплановані наступні тематичні блоки:

*I 1-3 серпня 2020 року – Право на освіту в умовах сучасних викликів;

Щоб приїхати в Освітній дім прав людини та взяти безпосередню участь, запрошуємо подавати заявки до 19.07.2020.

*II 4-6 серпня 2020 року – Фестивалі демократії, як діалог і форма просвітництва з прав людини;

Щоб приїхати в Освітній дім прав людини та взяти безпосередню участь, запрошуємо подавати заявки до 25.07.2020.

*III 7-9  серпня 2020 року  – Історична пам’ять та право на правду

Участь буде можлива в онлайн форматі. Слідкуйте за анонсами.

8 серпня 2020 року  – регіональна зустріч для адвокатів/-ок і суддів з числа випускників/-ць програм Української Гельсінської спілки з прав людини на тему:  «Засади перехідного правосуддя (можливі механізми притягнення до відповідальності за злочини, вчинені в умовах конфлікту в Україні)».

*IV 10-12 серпня 2020 року – Право захищати права людини. 

Участь буде можлива в онлайн форматі. Слідкуйте за анонсами.

*V (паралельний блок) у період між 1 та 12 серпня – Життя після кризи: подолання негативних наслідків травмуючих обставин

6 серпня 2020 року – Життя після кризи – покращення життя жінок (подолання наслідків гендерно обумовленого насильства)  – майстер-клас, експерти з Норвегії Doris Drews, Nora Sveaass та Elisabeth Ng Langdal

Участь буде можлива в онлайн форматі.  Слідкуйте за анонсами.

Програма Фесту наразі наповнюється та згодом буде опублікована. Можливі додаткові заходи та події, які будуть анонсуватися окремо.

Що будемо робити?
* отримувати нові знання про права людини
* долучатися до цікавих лекцій та дискусій з кращими експертами/-ками та тренерами/-ками у сфері правової освіти

*планувати спільні дії для подолання проблем у сфері прав людини
* знайомитися з новими людьми та знаходити справжніх друзів та подруг
* навчатися, активно відпочивати та отримувати позитивну енергетику

* відвідувати цікаві екскурсії Чернігівщиною
* виготовляти еко-сумки та відвідувати арт-майстер-класи
* дізнаватися більше про Освітній дім прав людини, Мережу домів прав людини, Всеукраїнську освітню програму “Розуміємо права людини”.

Умови участі:
Обслуговування, розбудова та оновлення нашого спільного Дому постійно потребує витрат, тож учасники/-ці фестивалю, які приїдуть в Дім мають зробити невеликий благодійний внесок, аби він залишався і далі таким же затишним і гостинним.
Внесок* за участь в одному з офлайнових тематичних блоків (три дні) Фесту складатиме 300 грн. Його потрібно буде сплатити після отримання запрошення на захід.
Проживання. Ми можемо запропонувати Вам проживання у Домі за внесок у розмірі 235 грн/доба. Також Ви можете безкоштовно проживати в кемпінгу на території Дому з наметом.

Харчування. Організатори забезпечують всім учасникам/-цям харчуванням (сніданок, обід, вечеря).
Транспорт. Витрати на проїзд учасники/-ці покривають самостійно.

Стипендія. Для особливо мотивованих учасників/-ць та випускників/-ць Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» можлива стипендія для покриття транспортних витрат та проживання. Про це необхідно буде вказати під час заповнення реєстраційної форми.

Участь у фестивалі можлива лише за попередньої реєстрації.
Освітній фест прав людини 2020 став можливим завдяки  партнерству з Фондом Домів Прав Людини за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

У разі виникнення додаткових питань – звертайтесь за наступними контактами

(тел.: +38 099 52 57 520, +38 063 97 09 980),
ел.адреса: darina.mekshun@ehrh.org

#Разом_в_Домі_і_вДома    #Дім    #Освітній_Фест_прав_людини

З 1 по 12 серпня у Чернігові відбудеться Освітній фест прав людини — 2020
X