З’ЇЗД ЮРИДИЧНИХ КЛІНІК УКРАЇНИ 2017

Асоціація юридичних клінік України рада повідомити, що 01-02 грудня 2017 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться черговий З’їзд юридичних клінік України.

Під час З’їзду планується обговорення результатів роботи юридичного клінічного руху України, найактуальніших питань функціонування юридичних клінік та їх участі у суспільних процесах, обрання голови Асоціації та прийом нових юридичних клінік до нашого складу. Також ми організовуємо серію майстер-класів від українських та іноземних експертів.

Для участі у З’їзді юридичним клінікам ВНЗ України необхідно делегувати одного представника та надіслати Оргкомітету два документи: заявку на участь і  анкету про діяльність юридичної клініки за рік (додаток 1, додаток 2). Юридичні клініки, які не є членами Асоціації, подають крім цього заяву про вступ та сканокопію затвердженого положення про юридичну клініку.

Заповнені заявки на участь та анкети юридичних клінік до 22 листопада 2017 р. просимо надсилати на електронну адресу: legal.clinic@chnu.edu.ua. Врахуйте, що не заповнення анкети або не реагування на зауваження від адміністратора Реєстру може призвести до скасування запрошення на З’їзд!

Фінансова інформація.

Учасникам З’їзду буде відшкодований проїзд в обсязі вартості квитка вагону-купе на залізничний потяг до Чернівців та у зворотньому напрямку, а також забезпечене проживання та харчування під час заходів. Для відшкодування проїзду необхідно мати квитки, паспорт та картку з номером платника податків.

Додатки тут – Зїзд

З’ЇЗД ЮРИДИЧНИХ КЛІНІК УКРАЇНИ 2017
Scroll Up
X