Запрошення на онлайн-обговорення “Посилення захисту правозахисників ЛГБТК+, феміністок, антифашистів_ок”
Запрошення на онлайн-обговорення “Посилення захисту правозахисників ЛГБТК+, феміністок, антифашистів_ок”

Тема захисту та безпеки людей, які своєю діяльністю намагаються захищати права інших або ж привертати увагу до корупційних чи інших незаконних дій, на жаль, набуває все ширшого контексту в Україні. Жертвами нападів та злочинів на грунті ненависті стають дедалі більше активних людей. В той же час, утиски певних груп – як-от представників ЛГБТік спільнот, феміністок або тих, хто відстоює їхні права – значною мірою замовчуюються та/або толеруються. Активне протистояння та силові дії представників праворадикальних групувань, формують середовище залякування та погрози чи застосування сили. 

Цю тема стала однією із тематичних ініціатив в межах проєкту Освітнього Дому прав людини в Чернігові, спрямованого на посилення захисту правозахиснків. До підсумкового обговорення реалізації капманії запрошуються усі, кому цікава ця тематика, зокрема: громадські активісти та активістки, представники органів влади, поліції.

Обговорення допоможе отримати відповідь на запитання “Чи можливий діалог між активістами, органами місцевого самоврядування та поліцією?”. Кожен з учасників\ць зможе взяти участь в дискусії та розповісти власні історії. Радимо підготувати промову заздалегідь.

Захід відбудеться 09.10.20 о 17:00 в додатку Zoom з обмеженою кількістю учасників\ць, що гарантує захищеність та конфіденційність. Посилання для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1znhx9JSPopJuyBbJxZXCdYov7DnSBWQdUdagwyfuhuE

Усі матеріали кампанії можна переглянути на https://www.facebook.com/violencemarker (https://www.facebook.com/violencemarker/)/
https://www.instagram.com/violencemarker (https://www.instagram.com/violencemarker/)/

Також додатково в межах проєкту розроблені відео: https://www.facebook.com/violencemarker/videos/752105968969940 (https://www.facebook.com/violencemarker/videos/752105968969940)

 

Проєкт проходить за підтримки ПРООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії, Освітнього дому прав людини у Чернігові.

Запрошення на онлайн-обговорення “Посилення захисту правозахисників ЛГБТК+, феміністок, антифашистів_ок”
X