Запрошуємо на З’їзд-конференцію юридичних клінік України 4-5 жовтня 2019 року

Асоціація юридичних клінік України радо анонсує проведення чергового З’їзду-конференції, який відбудеться 4-5 жовтня 2019 р. у Білій Церкві на базі юридичної клініки “Право та практика” Білоцерківського національного аграрного університету. Захід також знаменує початок нового партнерства із Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”, за підтримки якого й відбуватиметься З’їзд. 

Це традиційний та важливий захід для спільноти юридичних клінік і, задля підвищення його ефективності, цьогоріч З’їзд відбудеться у відродженому форматі конференції. Однією з головних цілей зустрічі є сприяння розвитку ініціативності та лідерства юридичних клінік. Тож програма передбачатиме інтерактиви, панельні дискусії та творчі майстерні. Також серед запрошених спікерів будуть представники партнерських організацій з України, Польщі, Німеччини та Великобританії, які поділяться своїм досвідом та долучаться до обговорень. До участі запрошуються усі юридичні клініки України. Детальніше про умови реєстрації в найближчих публікаціях. 

Асоціація юридичних клінік України щиро вітає усіх з Днем прапора та Днем незалежності нашої держави та бажає нам усім сил, розвитку та натхнення для реалізації корисних ініціатив. 

З’їзд Асоціації юридичних клінік України 2019 відбувається за підтримки Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору”.

 

Запрошуємо на З’їзд-конференцію юридичних клінік України 4-5 жовтня 2019 року
Scroll Up
X